Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Знайомтесь, сурогатне материнство

Термін «сурогатне материнство» означає методику перенесення запліднених яйцеклітин жінки, яка з тих чи інших причин не може виносити дитину і народити, іншій жінці - сурогатної матері. Таким чином, дитина, виношувана сурогатною матір'ю, є біологічною (генетичною) дитина пари, яка дала свої клітини. Дитина, народжена сурогатною мамою, передається генетичним батькам на основі укладеного договору, і згідно закону. На сьогоднішній день, подібна процедура користується популярністю в країнах, де це дозволено законодавством, і має хороші показники успішності проведення даної програми. Україна - одна з небагатьох країн, закони якої дозволяють проводити такі програми і без будь-яких проблем вирішувати питання безпліддя за допомогою допоміжних методів репродуктивної медицини. Клініки, які проводять процедуру сурогатного материнства повинні мати бази даних сурогатних матерів, за допомогою яких ви, разом з доктором, зможете вибрати жінку, яка виносить вашу дитину.

В даний час, у зв'язку з величезною кількістю різноманітних причин, як медичного, так і соціального характеру, а також через несприятливих екологічних чинників проблема безпліддя стає однією з найактуальніших. Шляхи її вирішення стають все різноманітніше, дозволяючи парі мати дитину практично при будь-якої патології.
Так, процедура ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) стає одним з добре зарекомендованим себе способiв рішення даної проблеми. Суть ЕКЗ полягає в отриманні з яєчників жінки зрілих яйцеклітин, запліднення їх сперматозоїдами чоловіка (або, за бажанням обох подружжя, спермою донора), вирощування одержаних ембріонів в інкубаторі протягом 48-72 годин і перенесення (підсадження) ембріонів в матку пацієнтки (або ж сурогатної мами). Але є випадки, коли навіть ЕКЗ не приносить позитивного результату, або є неможливим за медичними показаннями, а усиновлення з психологічних причин не може бути здійснено. Тоді на допомогу приходить програма сурогатного материнства.
Розмова про цю процедуру варто почати з перерахування показань.
Такими є:

  • відсутність матки (вроджена або набута);
  • деформація порожнини або шийки матки при вроджених вадах розвитку або в результаті захворювань;
  • синехії (спайки усередині матки) порожнини матки, що не піддаються лікуванню;
  • різні захворювання внутрішніх органів, при яких виношування вагітності протипоказане;
  • невдалі повторні спроби ЕКЗ при неодноразовому отриманні ембріонів високої якості, перенесення яких не приводив до настання вагітності.

Сьогодні, у зв'язку з величезною кількістю причин, як медичного, так і соціального характеру, а також через негативних екологічних факторів, проблема безпліддя стає однією з найбільш актуальних. З плином часу, це завдання отримує все нові і нові рішення, що дозволяє безплідним парам мати здорову дитину.