Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

priznaki giperstimulyacii yaichnikov

1. Стежте за чистотою в будинку

Незалежно від того, Де живе сурогатна мама: в своєму будинку або в орендованій квартирі, дуже важливо, щоб в цьому приміщенні підтримувався порядок. Там дрібний пил, на яку ми часто не звертаємо увагу, може стати причиною захворювань дихальних шляхів, через неї сурогатна матір Може захворіти, що безумовно позначиться на стані малюка.

Звичайно ж, ідеальне рішення для життя сурогатної мами тире Це екологічно чисте місце для проживання. Ми маю на увазі не сам будинок, а то, що його оточує. Якщо у вас є така можливість, сурогатну матір краще поселити подалі від центру міст, де постійна пил, зміг і шумове забруднення. Необов'язково при цьому відправляти її за межі міста: можливо, в межах міста Є місця, поруч з парками або алеями, де досить спокійно, можна вільно дихати і приємно проводити дні вагітності.

І звичайно ж, необхідно проводити регулярне вологе прибирання в приміщеннях, Де живе сурогатна мама. Пам'ятайте, що не можна в цих випадках використовувати агресивні засоби для чищення: Віддайте перевагу або натуральним засобом для чищення, або надішліть сурогатну маму кудись гуляти, а після збирання ретельно провітрити і весь будинок. Звичайно ж, не всі засоби для чищення шкідливі для майбутньої дитини, Проте саме агресивне з них виразно слід відкласти для того, щоб вберегти малюка.

2. Додайте в будинку рослини

У будь-якому випадку, прибрати весь пил із приміщення просто неможливо. У цьому вам можуть допомогти рослина: Багато з них здатні не тільки давати кисень і радувати око, але і вбирати в себе Деяка кількість пилу, яке неминуче залишається після навіть дуже ретельного прибирання. Крім того, сам процес догляду за домашніми рослинами по і тільки піде на користь вагітній жінці, Адже цей процес заспокоює, допомагає відволіктися від сумних думок, якщо сурогатну маму переслідує перепади настрою через різке гормонального спаду.

3. Використання хімікатів

Досить часто в квартирах, Та й в приватних будинках теж, з'являються шкідники. Щоб позбутися від комах, використовуються жорстокі хімічні речовини, і Вам слід серйозно задуматися, варто їх використовувати, Якщо в будинку є вагітна жінка. Ці хімічні речовини не тільки агресивний: вони здатні вбиратися в 8 меблів, стіни, і їх згубний вплив буде помітним ще дуже довго. Можливо, розумніше буде на якийсь час відкласти боротьбу з шкідниками, щоб дати дитині нормально розвинутися і уникнути ризику отруєння сурогатної матері і малюка.

4. Слідкуйте за якістю води

Досить багато написано про те, що вагітна жінка повинна правильно харчуватися, стежити за своїм раціоном, балансів кількість білків, жирів і вуглеводів. Однак досить рідко згадується, що при цьому дуже важливо ще і вживати якісну воду. Наш організм на 80% складається з води. Вона грає найважливішу роль не тільки в формуванні роботи організму сурогатної матері на період вагітності, вона також важливе для малюка. В кінцевому підсумку, вода, яка п'є сурогатна мати, буде основою тіла вашої дитини.

Саме тому так важливо стежити, щоб це вода була якісною. Якщо сурогатна мати звикла пити вдома воду з-під крана, Скажіть їй, що зараз цієї звички доведеться відмовитися. Замініть цю воду більш якісний, яку можна придбати з доставкою, або принаймні купіть спеціальний фільтр для води. Це може здатися дрібницею, але Хіба бувають дрібниці в питаннях, Коли мова стосується розвитку дитини всередині утроби?

5. Обмежте подорожі

На весь період вагітності сурогатна мати не має відвідувати тропічні країни, де є велика різниця клімату відміну клімату від нашого, а вже тим більше такі країни, як плям, які самі по собі є досить небезпечними для здоров'я. На жаль, багато навіть звичні нам теплі країни для відпочинку приємні і теплі не тільки для нас, а й для величезної кількості збудники небезпечних захворювань. Саме з цієї причини, Щоб уникнути небезпечних інфекційних захворювань, сурогатні матері припаде на період вагітності утриматися від таких поїздок.

Більш того: сама по собі зміна часових поясів, різка зміна клімату, стреси, пов'язані з перельотом і так далі можуть погано позначитися на ще ненароджену дитину. Саме тому ми Настійно рекомендуємо не ризикувати і проводити весь період вагітності в звичному кліматі.

Про все, що стосується коротких подорожей, обов'язково необхідна попередня консультація лікаря. Іноді вагітність сурогатною матір'ю протікає досить важко, і найменшої навантаження можуть негативно не позначитися. Але в основному проблем з короткими поїздками не виникає: якщо вони відбуваються в межах клімату, до якого звик організм сурогатної мами, і не представляють із себе серйозного стресу, значить, вони безпечні.

Що стосується подорож на пізніх термінах вагітності, від них краще все ж відмовитися. Навіть якщо все вагітність протікала ідеальна, це не означає, що сутички не можуть розпочатися раніше часу. В такому випадку виявитися в дорозі вагітній жінці Це дуже небезпечно для малюка, Так що порадьтеся з лікарем і орієнтовно після 8 місяці вагітності відмовтеся від поїздок взагалі.