Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

20131119528b35adbfa0b

Сам термін «сурогатне материнство» з'явився в медицині відносно недавно, вже в кінці минулого століття. Можливо, саме тому багато людей до сих пір насторожено ставляться до такого явища. Термін «сурогатне материнство» означає процес запліднення яйцеклітини в штучних умовах і подальше її перенесення в тіло сурогатної матері для виношування і народження дитини.

Перший випадок сурогатного материнства був офіційно зареєстрований в 1980 році, і хоча минуло вже майже 40 років з тих пір, багато хто до сьогодні ставиться насторожено до цього процесу. Однак медицина за всю свою історію не раз стикалася зі скептичним ставленням до нововведень. Так що сурогатне материнство і зараз допомагає мільйонам людей по всьому світу, не дивлячись на досить упереджене до нього ставлення.

Отже, хто така сурогатна матір?

Сурогатна мати - це жінка, яка добровільно погоджується виношувати чужу дитину в тих випадках, коли з якихось причин генетична мати малюка не має можливості виношувати або народжувати. В рамках процедури сурогатного материнства яйцеклітини безплідною жінки штучно запліднюються в лабораторних умовах, а потім поміщаються в порожнину матки сурогатної матері. Таким чином, сурогатна мати виношує генетично не свою дитину, всупереч поширеному міфу про те, що сурмами - це торговки власними дітьми.

Існує ще більш безглуздий міф про те, що процес запліднення в разі сурогатного материнства проходить природним шляхом, тобто за допомогою інтимної близькості. Це безглузда фантазія в дусі середньовіччя, оскільки насправді яйцеклітина і сперматозоїд об'єднуються в лабораторії під чуйним керівництвом вчених, які стежать за кожним етапом розвитку ембріона.

Сурогатне материнство в різних країнах

Сурогатне материнство актуально всюди, де існує проблема безпліддя, тобто по всьому світу. Зараз в світі залишилося не так багато країн, де сурогатне материнство категорично заборонено, адже, незважаючи на всі спірні моменти, для кого-то воно залишається єдиною можливістю мати генетично рідну дитину.

Україна відноситься до однієї з тих країн, де сурогатне материнство не тільки дозволено, але і досить точно прописано в законодавстві. Це знімає питання про законність процедури сурогатного материнства, а також про те, наскільки вона правильна чи необхідна. Природно, що, якщо існує окремий закон для регулювання сурогатного материнства в країні, значить, вона вважається досить важливою і по-справжньому необхідною.

Кому потрібні послуги сурогатних матерів

Це питання, яке в першу чергу виникає у всіх людей, які вперше стикаються з терміном «сурогатне материнство». Послуги сурогатних матерів необхідні тим жінкам, які з якихось причин не можуть самостійно виносити або народити дитину. Причин може бути безліч: загальні захворювання на зразок вад серця, які не дозволяють виношувати і народжувати дітей; відсутність або серйозна деформація матки, яка також не дозволяє виносити дитину. І ще одна причина - це безпліддя, яке не змогли вилікувати репродуктологи, незважаючи на всі їхні зусилля. Таким жінкам рекомендують використовувати послуги сурогатних матерів для того, щоб підвищити шанс на народження генетично рідної дитини.