Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Природно, якщо ви хочете пройти лікування від безпліддя за допомогою сурогатної матері, найважливіший етап - це безпосередньо сам вибір сурогатної матері.

Сурогатне материнство - це спосіб лікування безпліддя, при якому дитину, зачату за допомогою генетичного матеріалу біологічних батьків, виношує сурогатна матір. При цьому яйцеклітина і сперматозоїд генетичних батьків змішуються в лабораторних умовах, таким чином, це буде штучне зачаття.

Кому необхідні послуги сурогатних матерів?

Послуги сурогатних матерів необхідні тим жінкам, які з різних причин не можуть самостійно виносити або народити дитину. До них відносяться жінки, у яких відсутня або серйозно травмована матка, через хірургічне втручання або вроджену патологію.

Для таких жінок єдиний спосіб мати генетично рідну дитину - це використовувати послуги сурогатної матері для виношування. У такій ситуації сурогатна мати виконує роль своєрідного інкубатора, вона повинна виносити і народити дитину, після чого передати справжнім батькам. До програми сурогатного материнства допускаються тільки повнолітні жінки, у яких вже є як мінімум одна генетично рідна дитина.

Як вибрати сурогатну матір?

Ми настійно рекомендуємо використовувати послуги професіоналів для підбору сурогатної матері. Це позбавить вас від величезної кількості незручностей, дозволить уникнути шахраїв і істотно заощадити час, зусилля і фінансові кошти. Однак якщо ви все ж плануєте шукати сурогатну матір самостійно, дозвольте дати вам кілька корисних порад.

Труднощі, які очікують вас при підборі в сурогатної матері

На жаль, самостійний пошук сурогатної матері - це не більше просте і швидке заняття, як може здатися, а дуже навіть навпаки. Серед труднощів, з якими ви можете зіткнутися при самостійному виборі сурмами, такі:

- Велика кількість шахрайок і шантажистів, які пропонують свої послуги під виглядом потенційної сурогатної матері.

- Ненадійні посередники, які можуть взяти передоплату і зникнути.

- Складені контракти, в яких буде дуже низька ціна на послуги сурогатної матері, але при цьому величезна кількість прихованих виплат.

- Серйозні витрати часу і фінансів.

Шукаєте сурогатну матір? Пам'ятайте про шахраїв

Досить часто сурогатну матір буває складно знайти. І справа не в тому, що недостатньо бажаючих на цю роль: в інтернеті ви можете знайти величезну кількість пропозицій від різних жінок. Проблема в тому, що далеко не всі з них дійсно готові бути сурогатною матір'ю. Оскільки процедура лікування безпліддя досить дорога, вона обросла величезною кількістю шахраїв, які наживаються на чужій біді. Ось кілька основних видів шахрайок, які видають себе за потенційних сурогатних матерів.

1. Дівчина, яка не проти приїхати до великого міста і якийсь час пожити там за ваш рахунок, на час, поки буде здавати аналізи. Після чого вона безслідно зникає, а вам доводиться шукати сурогатну матір заново.

2. Дівчина, яка просить у вас грошей на квиток, щоб приїхати, а потім зникає в невідомому напрямку.

3. Потенційна сурогатна мати, яка має проблеми зі здоров'ям і відмінно про них знає. Такі жінки приходять в програму для того, щоб ви за свій рахунок провели їм повне обстеження, після чого вони передбачувано зникають.

4. Є окрема категорія сурогатних матерів, яких потрібно побоюватися найбільше. Така дівчина спочатку погоджується виносити вашу дитину, їй проводять підсадку, і єдине, що має вас насторожити - це занадто низька ціна її послуг. Вже після проведення підсадки і після підтвердження вагітності така сурогатна мати може почати шантажувати біологічних батьків, вимагаючи збільшити суму компенсації, в іншому випадку вона загрожує перервати вагітність.

Проблема в тому, що від такої недобросовісний сурогатної матері може врятувати тільки хороше агентство і грамотний юридичний супровід процесу. В іншому випадку ви ризикуєте втратити свою дитину просто через прогалини в законодавстві, або змушені будете оплачувати кожну примху сурогатної мами.

Як забезпечити собі повну юридичну безпеку і захист від шахрайок?

Пам'ятайте, що, якщо ви намагаєтеся шукати сурогатну матір самостійно, ви серйозно ризикуєте. Способи шахрайства, які ми описали вище, це тільки крапля в морі. Шахраї кожен раз придумують все нові способи витягати гроші з біологічних батьків, які страждають від безпліддя. Саме з цієї причини ми рекомендуємо вам звертатися до фахівців для підбору сурогатних матерів. Ви заощадите величезну кількість часу і сил, тим більше, що всі сурогатні матері в агентствах мають відмінне здоров'я, яке було перевірено кращими лікарями в місті. Вам більше не доведеться витрачати великі суми на обстеження кожної нової потенційної кандидатки в сурогатні мами, адже її здоров'я вже перевірено. Вам залишиться тільки вибрати відповідну кандидатуру, і приступити до планування вагітності.

І ще один важливий нюанс вибору сурогатної матері за допомогою агентства - це наявність хороших юристів, яке будуть курирувати всю вагітність сурогатної матері аж до передачі дитини вам в руки. У багатьох випадках біологічні батьки навіть не контактують з сурогатною матір'ю, щоб не наражатися на ризик шантажу або зайвим переживань.