Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

12734664.jpg

Багато людей вважають за краще вибирати сурогатних матерів з досвідом. З одного боку, це цілком справедливе рішення, оскільки досвідчена сурогатна матір після однієї успішної вагітності напевно знає, на що вона йде. Як мінімум один раз вона вже точно пройшла цю процедуру успішно, а значить приймала в термін ліки, не доставила клопоту біологічним батькам.

Однак пам'ятайте, що вибір на користь досвідченної сурогатної матері гарний тільки тоді, коли ви звертаєтеся в спеціальне агентство. В іншому випадку перевірити достовірність такої інформації буде дуже складно. Звичайно, сурогатна мати може дати вам контакти попередніх біологічних батьків, проте це теж дуже сумнівно. По-перше, біологічні батьки намагаються не спілкуватися з сурогатною матір'ю після народження дитини. По-друге, навіть якщо у них залишилися контакти з сурогатною матір'ю, навряд чи вони будуть вивертати душу і розповідати вам про свій позитивний досвід. Набагато гірше, якщо сурогатна мати просто дасть вам лівий номер когось із своїх знайомих, хто підтвердить вагітність і народження дитини сурогатною матір'ю, що виявиться неправдою.

Крім того, наявність досвіду - це не гарантія того, що у вас все пройде гладко. З одного боку, це означає що сурогатна мати відповідальна, з іншого боку це означає, що у неї вже одного разу було навантаження на організм. На жаль, настання або ненастання вагітності у сурогатної матері залежить від безлічі факторів, і один успішний раз ще не означає, що протокол вам вдасться з першого разу.

На даний момент найкращим способом пошуку сурогатної матері залишається спеціальне агентство. Безумовно, це платна послуга, зате натомість ви отримуєте абсолютно достовірну інформацію, повністю здорову сурогатну матір, а також повний юридичний супровід всієї програми. Це істотно знижує ризики при виборі потенційної сурогатної матері, допоможе вам відчувати себе набагато впевненіше.

І наостанок: звичайно ж, сурогатна мати робить для вас дуже важливу справу, проте це не означає, що вам слід тут же заводити з нею дружні стосунки. Пам'ятайте, що в першу чергу для сурогатної матері виношування вашої дитини - це робота, яку вона повинна виконати і отримати за це відповідну винагороду. Ми настійно рекомендуємо після пологів не спілкуватися сурогатною матір'ю для того, щоб уникнути серйозних психологічних проблем по обидві боки. Пам'ятайте, що ви цій жінці нічим не зобов'язані, так як її послуги ви повністю сплачуєте, а після народження дитини ваша найголовніша задача - це піклуватися про неї і про свою щасливу родину.