Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

12734664.jpg

Якщо у сурогатної матері є чоловік, він повинен підписати договір про те, що він згоден, щоб його друга половинка виношувала чужу дитину. Однак найкраще буде, якщо ви зустрінетеся з цим чоловіком і поговоріть з ним особисто. Дуже важливо зрозуміти, що він чітко розуміє, на що йде його дружина. Іноді буває таке, що жінка толком не пояснює своєму чоловікові, що вона збирається робити, що в результаті призводить до серйозних проблем.

Обов'язково ще перед протоколом поговоріть з сурогатною матір'ю про те, як вона збирається пояснювати свою вагітність своїм близьким, друзям і родичам. Це обов'язково необхідно вирішити прямо зараз, ще до протоколу, щоб потім не вийшло, що сурогатну матір на ранніх термінах вагітності будуть нервувати її родичі, які будуть дорікати в виборі, що може призвести до викидня. Домовтеся заздалегідь, можливо, вам доведеться на пізніх термінах вагітності знімати для сурогатної матері квартиру, щоб потім вона спокійно повернулася додому і уникла засуджують поглядів.

Вік сурмами

Ще один дуже важливий момент - це вік сурогатної матері. Згідно з нашим законодавством, сурогатна мати може бути навіть дуже молодою, головне, щоб вона була повнолітня і у неї була як мінімум одна рідна дитина. Проте, ми радимо вибирати в сурогатні матері тих дівчат, яких можна вже назвати дорослим. Така дівчина буде відповідально ставитися до свого завдання, дбатиме про вашу дитину. Ідеально, якщо цій дівчині буде близько 25 років або трохи більше, це саме той вік, коли жінка стає свідомою і чудово розуміє, на що вона йде.

Расова приналежність

Багато біологічні батьків хочуть знайти сурогатну матір для себе, яка буде належати до тієї ж раси, що і вони. Для багатьох важлива і етнічна складова, щоб сурогатна мама була тих же поглядів на життя, що і біо-батьки. Проте, ми вважаємо це не найважливішим критерієм для відбору. Важливо пам'ятати, що дитина від сурогатної матері не отримає ні її генетики, ні звичок. Це означає, що немає принципової різниці, до якої національності належить сурогатна мати. Єдине, що по-справжньому має значення - це дотримання нею правильних звичок в харчуванні і життя. Однак і в цьому випадку інша національність швидше виграє, ніж програє. Наприклад, всім відомо, що у азіатів склалися набагато більш правильні звички в харчуванні, а багато представників національних меншин, якщо вони були виховані в правильній сім'ї, є дуже відповідальними людьми і шанобливо ставляться до оточуючих. Саме на це потрібно звертати увагу в першу чергу при виборі сурогатної матері. Вам не слід боятися відмінності в націях: головне, щоб сурогатна матір була відповідальною, і щоб дитина народилася здоровою, а те, як виглядає сурогатна мати, для протоколу значення не має.