Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

12734664.jpg

Є деякі певні критерії вибору, згідно з якими вам слід підбирати собі сурогатну матір.

Зовнішність і спілкування

Якщо вам відразу ж не сподобалася ця жінка, якщо ви не хочете продовжувати з нею спілкування вже зараз, відмовтеся від її послуг відразу. Пам'ятайте, що ця сурогатна мати буде виношувати вашого малюка, і, якщо вона вам зараз вже не подобається, в подальшому ця думка швидше за все не зміниться. Звертайте увагу на зовнішність сурогатної матері: ця жінка повинна бути доглянутою і акуратною, оскільки їй належить надалі доглядати не тільки за собою, а й за вашим малюком. Якщо вже зараз сурогатна мати виглядає неохайною, недоглянутою, є дуже висока ймовірність того, що точно також вона запустить і догляд за вашою дитиною.

Пунктуальність

Якщо ви домовлялися про зустріч до 15:00, а сурогатна мати прийшла о 15:30, це саме по собі ще не привід відмовлятися від її послуг. Зрештою, цілком можливо, що її затримали пробки або інші форс-мажорні обставини. Інша справа, якщо сурогатна мати не в перший раз спізнюється на зустрічі і не бачить в цьому нічого поганого. В такому випадку вам краще відмовитися від її послуг, якою б приємною вона вам не здавалася. Пам'ятайте, що програма сурогатного материнства включає обов'язкове приймання ліків за розкладом, регулярні обстеження у лікаря, на які не можна спізнюватися. Якщо зараз потенційна сурогатна мати не в змозі прийти на зустріч вчасно, найімовірніше також халатно вона буде ставитися до своїх зобов'язань і надалі. І це при тому, що пропуск прийому всього лише одних ліків здатний поставити хрест на всій програмі сурогатного материнства, що тягне для вас в тому числі величезні фінансові втрати, оскільки протокол в такому випадку доведеться починати спочатку.

Причини, за якими жінка йде на такий крок

Звичайно ж, всім зрозуміло, що сурогатною матір'ю жінки стають з міркувань фінансової вигоди. В цьому якраз немає нічого поганого, оскільки сурогатне материнство - це важка і дуже відповідальна робота, яка повинна бути відповідним чином оплачена. Зовсім інша справа, якщо сурогатна мати не готова визнати, що вона виношує чужу дитину просто з міркувань власного благополуччя. Найчастіше сурогатні мами - це ті жінки, які хочуть благополуччя для власних дітей, саме з цієї причини вони вступають в програму, щоб отримати винагороду і забезпечити своїм малюкам гідне майбутнє. Зовсім інша справа, коли сурогатна мати дає дуже дивні відповіді на питання, чому вона вступає в програму. Наприклад, деякі сурогатні матері стверджують, що вони йдуть в програму, щоб дати безплідним парам шанс знайти щастя. Звичайно, кожна сурогатна мати робить дуже благородну справу, і безумовно ви будете їй за це вдячні. Але не слід при цьому забувати про фінансову складову питання. Зовсім дивно, коли сурогатна мати готова відмовитися зовсім від гонорару, просто щоб допомогти вам безоплатно.

«Я посварилася з чоловіком і мені потрібно на щось жити.» Це ще один цікавий варіант, який, на жаль, свідчить тільки про те, що жінка ніяк не розуміє, на яку складну процедуру вона йде. Звичайно, агентство сурогатного материнства захищає ваші інтереси, проте від послуг такої жінки краще відмовитися. Проблема в тому, що вона може за кілька днів до перенесення помиритися з чоловіком, і в результаті у вас будуть тільки величезні проблеми, оскільки вона відмовиться від перенесення.

Є деякі жінки, які просто стверджують, що їм подобається виношувати і народжувати дітей. Це теж як мінімум дуже дивна відповідь, оскільки в процесі пологів насправді немає нічого приємного. Якщо сурогатна мати стверджує, що їй просто подобається сам процес, цілком може бути, що перевірка її психологічного стану була недостатньо ретельною.

Також вам слід перевірити ще кілька дуже важливих факторів. В першу чергу, поговоріть з сурогатною матір'ю про шкідливі звички. Звичайно, потенційна сурогатна мати не повинна мати шкідливих звичок, не повинна курити і на час всієї процедури від початку протоколу і до пологів повинна відмовитися від алкоголю. Однак це не означає, що сурогатна мати в повній мірі це розуміє. Наприклад, зустрічаються сурогатні матері, які курять, але збираються кинути прямо перед протоколом. З такою сурогатною матір'ю слід розлучатися відразу ж, оскільки майже напевно курити вона не кине, оскільки звичку цю кинути досить важко, а здоров'я чужої дитини буде її не дуже цікавити.