Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

12734664.jpg

На жаль, з кожним роком все більше і більше молодих пар, які хочуть завести дитину, стикаються з певними труднощами в зачатті. Проблема безпліддя молодіє з кожним роком, і це невтішна статистика для всіх, хто хоче стати батьками. Однак медицина теж не стоїть на місці, і на допомогу безплідним парам приходять клініки репродуктології, які допомагають зачати дитину навіть тоді, коли самостійно зробити це стає складно.

Є безліч причин безпліддя і як наслідок безліч способів його лікування. Найсерйознішими вважаються такі проблеми, коли жінка не може не тільки зачати, але і самостійно виносити і народити дитину. До таких серйозних проблем належать відсутність матки, природжена або після операції, серйозні проблеми з серцем, які є протипоказанням до виношування або численні спроби штучного запліднення, які так і не принесли бажаного результату. У такому випадку єдиний вихід для безплідних пар - це скористатися послугами сурогатної матері. Сурогатна мати - це жінка, яка буде виношувати генетично нерідну дитини, зачату за допомогою штучного запліднення. В рамках процедури сурогатного материнства береться яйцеклітина матері і сперматозоїд батька, які в штучних умовах об'єднуються, отриманий ембріон деякий час вирощують в штучних умовах, а потім поміщають в порожнину матки сурогатної матері для виношування. Таким чином, сурогатна мати не має генетичного зв'язку з дитиною, яку виношує, а просто виступає в ролі своєрідного інкубатора.

У порожнину матки сурогатної матері зазвичай поміщається від одного до 3 ембріонів, в залежності від їх життєздатності і бажання самої сурогатної матері. У разі вдалої імплантації ця жінка буде виношувати чужу дитину до його народження, а потім передає його батькам. Звичайно, послуги сурогатної матері потрібні далеко не всім парам. Крім того, це досить складна і дорога процедура, яка до того ж вимагає величезної кількості сил і часу. У тому числі сурогатне материнство вимагає уважного юридичного супроводу, оскільки питання про сурогатне материнство залишається дуже делікатним. До переваг сурогатного материнства в Україні можна віднести той факт, що в нашій країні це повністю законна процедура, а дитина, народжена сурогатною матір'ю, згідно із законодавством, є дитиною своїх біологічних батьків, а не жінки, яка його виношувала.

Де шукати сурогатну матір?

Перше, з чого починається процедура сурогатного материнства - це природно вибір сурогатної матері. Те, як ви будете вибирати сурогатну матір, залежить виключно від вашого бажання. Наприклад, деякі безплідні пари вважають за краще вибирати в сурогатні матері родичку або подругу сім'ї, яка готова виносити для них дитину. Однак такий вибір пов'язаний з певним ризиком, оскільки так чи інакше сурогатна мати прив'язується до дитини, яку вона виношує. Надалі, якщо це подруга сім'ї, такий вибір може привнести непорозуміння в сім'ю, а також серйозний психологічний дискомфорт. У нормі в практику сурогатного материнства по всьому світу сурогатна матір після народження дитини і передачі його справжнім батькам більше не спілкується з сім'єю, для якої вона виношувала малюка. Це кращий вибір і найменш травматичний варіант як для сурогатної матері, так і для батьків і самої дитини.

Можна також спробувати знайти сурогатну матір на просторах інтернету, проте такий вибір завжди пов'язаний з певними ризиками. На жаль, штучне запліднення як досить дорога процедура, обростає величезною кількістю шахраїв, які не гребують наживатися на такій біді, як безпліддя. Саме в такі моменти на допомогу приходять агентства сурогатного материнства, такі, як «Мама плюс». Завдання агентства - це не тільки підібрати підходящу сурогатну матір згідно з вимогами біологічних батьків, робота агентства складається також в юридичному супроводі, а також наглядом за тим, щоб обидві сторони дотримувалися свої домовленості. Це позбавляє від ризику як сурогатну матір, так і біологічних батьків.

Проте, навіть якщо сурогатну матір для вас підбирає агентство, найкраще поспілкуватися з цією жінкою особисто. Звичайно, професіонали завжди готові зробити вибір за вас, якщо ви не хочете особисто спілкуватися з сурогатною матір'ю, проте ми все ж рекомендуємо хоча б один раз побачити цю жінку. В кінцевому підсумку, ви довіряєте їй найдорожче - вашу дитину.