Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

 

Ви перевіряєте ембріони на наявність онкологічного захворювання?

В цьому немає ані найменшої необхідності. За великим рахунком, онкологія - це клітина, яку видно під мікроскопом. Коли ми проводимо штучне запліднення, під мікроскопом видно тільки дві клітини: яйцеклітину і сперматозоїд. Ембріону просто не може передатися саме захворювання, єдине, чим ризикує жінка, це передати дитині генетичну схильність до онкології, але ніяк не саме захворювання.

 

Після онкології обов'язково робити кесарів розтин?

Ні, в цьому немає ніякої необхідності. Кесарів розтин роблять тільки за показаннями акушера-гінеколога, якщо жінка не може народити самостійно. А ось всі дев'ять місяців вагітності проходять під чуйним наглядом не лише гінеколога, а й онколога, щоб уникнути рецидиву хвороби.

 

Якщо будуть ознаки рецидиву захворювання, вагітність переривають?

Це питання вирішують спільно онколог і гінеколог. При цьому враховується і термін вагітності, і ризики, і вид онкологічного захворювання. Наприклад, якщо у жінки виявлено натяки на повернення хвороби на 27 тижні, то цілком можливо почекати ще тиждень, щоб вона могла народити дитину, яку можна буде виходити в лікарні в медичних умовах. Однак якщо вагітності немає ще навіть 20 тижнів, то в першу чергу ставиться питання про збереження життя і здоров'я жінки. Але це все скоріше теорія, ніж практика. При штучному заплідненні ми маємо справу лише з тими пацієнтками, які перенесли онкологію більше 5 років тому. Якщо протягом цього часу вона не повернулася, ймовірність повернення її під час вагітності мінімальна. Крім того, вони проходять обов'язкове обстеження і консультацію онколога ще до вагітності. І якщо онколог дозволив їм вагітніти, значить він упевнений, що хвороба не повернеться.