Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

donor yatseketki3

Для того, щоб програма сурогатного материнства пройшла успішно, дуже важливо підібрати жінку, яка буде відповідально ставитися до такої складної роботи. Адже саме від сурогатної матері багато в чому залежить те, наскільки здоровою народиться дитина, як буде себе почувати під час виношування і так далі. Незважаючи на велику кількість пропозицій, підібрати гарну сурогатну матір буває дуже і дуже непросто. Є 3 основних шляхи вибору сурогатної матері.

1. Самостійний вибір

Іноді жінку, яка погодиться виношувати вашої дитини, можна знайти серед своїх родичок або подруг. Вам потрібно не боятися ділитися своїми проблемами з оточуючими, адже безпліддя - це серйозна проблема, в якій ви не винні. Немає нічого ганебного в тому, щоб зізнатися, що ви не можете самостійно мати дітей. Залежно від ваших стосунків з родичами і друзями, можливо, знайдеться жінка, яка погодиться виношувати вашу дитину. У практиці клінік репродуктології є чимало випадків, коли для безплідних жінок дитину виношувала сестра або подруга.

Плюси такого вибору - це безсумнівна надійність людини, до якої ви звернулися. Крім того, родичка або подруга навряд чи погодиться брати винагороду за те, що допомогла виносити дитину. Серед явних мінусів можна позначити те, що для такої сурогатної матері стираються межі вашого особистого життя. Якщо зі звичайною сурогатною матір'ю в основному не спілкуються після народження дитини, то з подругою або родичкою ви будете підтримувати відносини. Якщо вона буде регулярно бачити дитину, яку виносила і народила, це може в кінцевому підсумку призвести до серйозного психологічного конфлікту.

Буває, що подруги або родички, які виношували дитину, після народження припиняють усіляке спілкування, мотивуючи це тим, що їх недостатньо цінували, дарували недостатньо розкішні подарунки за народження дитини. Ще один мінус такого вибору - це той факт, що сурогатне материнство, як і будь-яка інша вагітність, може нести досить серйозні ризики для здоров'я. І якщо сурогатні матері, підібрані агентством, йдуть на цей крок цілком усвідомлено, і ви зобов'язані будете виплатити їм компенсацію, то в разі проблем зі здоров'ям близької родички або подруги все стає набагато складніше.

2. Особисті посередники

Спілкування з людиною, яка стверджує, що у неї в підопічних є багато сурогатних матерів - це в кращому випадку серйозний ризик для вашого гаманця. На жаль, звертатися до посередників, які не зареєстровані як підприємство, дуже небезпечно. Як мінімум відомі випадки, коли одна така жінка рекомендувала свою протеже відразу декільком парам, протягом декількох місяців тягнула з них гроші на обстеження і гормональну терапію, а потім просто зникла.

Найгірший варіант таких посередників - це випадки, коли дівчина не згодна бути сурогатною матір'ю, але її змушують це робити. На жаль, сурогатне материнство через свою високу ціну дуже швидко обросло великою кількістю недобросовісних осіб, які хочуть на цьому нажитися.

3. Інтернет

Здавалося б, що може бути більш зручним і сучасним, ніж шукати себе сурогатну матір на безкрайніх просторах інтернету? Величезна кількість жінок дають оголошення про те, що вони готові стати сурогатними матерями. Так, дійсно, буває, що безплідна пара може знайти собі відповідну сурогатну матір через інтернет. Однак, як показує практика, зазвичай все закінчується розчаруванням. Найменша неприємність, яка може трапитися, це серйозне розчарування в здоров'ї кандидатки. На жаль, дуже часто зустрічається, що потенційна сурогатна мати має безліч інфекцій і захворювань, і не збирається виношувати дитину, просто хоче за рахунок біологічних батьків пройти обстеження і вилікувати свої хвороби.

Крім того, як ми вже говорили, сурогатне материнство через його прибутковість обростає величезною кількістю шахраїв. Врятуватися від такого шахрайства можна тільки за допомогою контракту, проте все одно це не позбавляє від всіх витрат. Наприклад, якщо сурогатна матір просить у вас грошей на квитки до вашого міста, навряд чи ви станете їй в цьому відмовляти. Є безліч способів, за допомогою яких сурогатні матері обманюють біологічних батьків. Ми розповімо і деяких з них, щоб ви були напоготові і не довіряли навіть дуже миловидним жінкам.

Бідна родичка

Це дівчина, яка підходить вам по всім параметрам, але потім починає скаржитися, що живе в глибокій провінції, їй ні на що не вистачає грошей, навіть на нормальне харчування. В результаті вона просить вислати деяку суму для того, щоб вона могла пройти обстеження в своєму місті, а потім вже приїхати до вашого міста. При цьому якщо біологічні батьки наполягають на тому, що обстеження потрібно проходити в їхньому місті, дівчина зазвичай просто просить гроші на квиток, після чого благополучно зникає.

Любителька подорожей

Буває і навпаки, коли сурогатні мами охоче приїжджають в чуже місто, особливо якщо це столиця. Така жінка кілька разів приїде у ваше місто, часто з дітьми, вимагає сплатити для неї проживання, і проходить повне медичне обстеження. Проблеми починаються потім, коли вона їде на пару днів додому з якогось приводу і не повертається назад. Таким чином шахрайки отримують можливість пожити у великому місті хоча б деякий час за чужий рахунок, а деякі встигають ще й облаштувати своє особисте життя.

Кандидатка з захворюваннями

Ця жінка запевняє, що у неї зі здоров'ям все гаразд, вона готова хоч зараз проходити обстеження у вас в місті. Насправді ж вона відмінно знає, що у неї спостерігаються захворювання, і просто збирається пройти за ваш рахунок обстеження і лікування. На жаль, багато біологічних батьків погоджуються лікувати таких сурогатних матерів, хоча це вимагає досить багато часу і сил. Природно, після того, як її вилікують, така сурогатна мати просто пропадає з виду.

Злодійка

Така жінка під виглядом потенційної сурогатної матері спробує вивідати у вас максимальну кількість даних, дізнається про ваші плани на найближчі місяці, в тому числі і чи не збираєтеся ви кудись то їхати. Часто напрошується в гості, щоб потрапити в будинок, уважно його оглядає, спілкується з вами і йде. Вже після цього будинку часто виявляються обкраденими.

Любителька жити за чужий рахунок

Є і такі сурогатні матері, які дійсно вступають в програму. Однак є одне але: їй просто подобається жити за ваш рахунок, особливо, якщо це відбувається в столиці. Цілком природно, що така жінка не зацікавлена ​​в тому, щоб настала вагітність. В результаті вона може не дотримуватися режиму, навіть робити все можливе, щоб вагітність взагалі не наступила. Згідно з контрактом, сурогатна мати за невдалу спробу або необхідність перервати вагітність теж отримує винагороду, ніж та задовольняється така кандидатка.

Перестраховщиця

Є і такі неприємні сурогатні мами, які вже після перенесення ембріонів починають переживати, що він не приживеться. І замість того, щоб терпляче чекати результатів аналізу на гормони, вони вважають за краще допомогти природі, намагаючись за цей короткий період завагітніти природним шляхом від свого чоловіка. Більш того, деяким це дійсно вдається.

Щоб не попастися на такий прийом, ми нагадуємо, що дитина, народжена сурогатною матір'ю, обов'язково повинна пройти тест на ДНК. Останнім часом в клініках репродуктології це стало чи не обов'язковим пунктом, це дозволить вам переконатися, що народжена сурогатною матір'ю дитина дійсно ваша. Навіть якщо вам здається це неправильним, обов'язково проведіть ДНК тест після народження малюка.

Імітатор

На жаль, зустрічаються сурогатні мами, які готові імітувати вагітність. Коли після перенесення їй стає зрозуміло, що вагітність так і не наступила, ця сурогатна мама їде до рідного міста, нібито з важливого питання, через хворобу або смерть родича. Після чого з цього міста приходить позитивний тест на вагітність, який підписаний місцевим лікарем. При цьому, якщо ви наполягаєте на тому, щоб сурогатна мати приїхала до вас в місто і проводила всю вагітність тут, виявляється, що лікуючий лікар категорично заборонив їй кудись їхати, нібито для збереження вагітності. В якості підтвердження відправляють всі аналізи і висновки, дійсно підписані доктором з штампом найближчої лікарні.

Більш того, деякі сурогатні матері йдуть далі: якщо ви згодні, щоб всю вагітність вона проводила в своєму місті, вам будуть регулярно висилати фотографії зі зростаючим животиком і навіть дані УЗД. Ну а по закінченні якогось часу вагітність або розсмоктується, або відбувається викидень (за словами сурогатної матері) або завмерла вагітність. При цьому якщо ви раптом зберетеся приїхати самостійно до сурогатної матері, раптом різко виявиться, що вагітність перервалася поки ви були в дорозі.

Найбільш жахливе це те, що якщо біологічні батьки продовжують вірити такій сурогатної матері, вона буде йти до кінця. Бували випадки, коли після тривалої імітації подібної вагітності сурогатна матір спільно з лікарем з клініки просто брали новонароджену дитину, від якої відмовилися батьки, і видавали її за малюка біологічних батьків.

Шантажистка

Є і дуже скромні милі дівчини, які погоджуються на участь в програмі за маленьку суму. При цьому дівчина дуже приємна, вона буде дуже люб'язно спілкуватися з вами під час підготовки до процедури, але все це закінчиться, як тільки настане вагітність. Після цього у неї різко щось відбувається, наприклад, згорає будинок або вмирає хтось із родичів. І дівчина починає вимагати більш гідної компенсації, мотивуючи це тим, що тепер їй ніде жити і так далі.

Іноді буває таке, що вона заявляє, що до цього збиралася починати програму з іншими біологічними батьками, які обіцяли заплатити їй набагато більше. При цьому якщо ви відмовляєтесь їй платити таку суму, вона може серйозно почати шантажувати вас, погрожуючи зробити аборт. Єдиний порятунок від таких недобросовісних сурогатних матерів - це грамотно складений контракт. Пам'ятайте, що незалежно від того, який приємною вам здається це жінка, у вас повинні бути виключно ділові стосунки. Грамотно складений контракт захистить вас від подібних випадків, оскільки в разі, якщо сурогатна матір самостійно робить аборт, вона зобов'язана буде в судовому порядку виплатити вам чималу компенсацію за завдану шкоду.

Як правильно вибрати сурогатну матір?

Кращий вихід - це звернутися в спеціалізовану, юридично законно оформлену компанію. Наші фахівці готові надати вам свої послуги, щоб допомогти уникнути незручних моментів або зайвих витрат. Сурогатні матері, які приходять в наше агентство, проходять обов'язкове всебічне обстеження за наш рахунок, що гарантує вам здоров'я кожної з кандидаток. Крім того, ми забезпечуємо юридичну підтримку на всіх етапах сурогатного материнства. Це означає, що на додаток до українських законів буде підписаний контракт, який повністю регулює взаємини між вами і сурогатною матір'ю. Це дає гарантії як сурогатної матері, так і вам, забезпечує спокій і впевненість обох сторін.