Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Сурогатне материнство

Вам протипоказано вживання цукру - Ви обираєте цукрозамінник, п'єте цикорій, в тому випадку якщо кава шкідлива для Вашого здоров'я, і ​​шукайте сурогатну маму, якщо медики проголосили Вам діагноз безпліддя. Програма сурогатного материнства в 21 столітті - поширена процедура, яка незабаром може стати такою ж повсякденною, як похід до дантиста.
Якщо вірити історичним літописам, то сурогатне материнство, як таке, існувало ще задовго до нашої цивілізації. Безпліддя - недуга не настільки нова. У стародавні часи, чоловіки і жінки також стикалися з проблемою нездатності зачати дитину. При цьому питання про спадкоємців в ті часи стояло досить гостро і чоловік, а особливо якщо це був глава держави, просто зобов'язаний був відтворити на світ того, хто продовжуватиме його рід, а в разі владики - зайняти трон після смерті батька. Тому якщо дружина не могла завагітніти, сім'я могла запросити третю особу, а саме - жінку, яка і виносить спадкоємця. Ще в Біблійні часи вважалося, що якщо дружина не може народити дитину, то вона могла передати цю місію служниці, яка повинна була зачати немовляти з чоловіком безплідної жінки, а після пологів одразу ж віддати його подружжю. При цьому безплідна дружина брала дитину як рідну, укладаючи його на свої коліна після пологів, вважала малюка своїм, генетично рідним. Історія розповідає безліч випадків, коли в багатьох країнах світу, рабині або наложниці виконували роль сурогатної матері. У той час використовували, звичайно, тільки «традиційне сурогатне материнство», тобто генетичними батьками дитини були батько і сама сурогатна мати, оскільки запліднення проводилося природним шляхом.
У 1980 році була успішно проведена перша програма традиційного сурогатного материнства за допомогою медичного втручання. За тридцять чотири роки цей метод боротьби з бездiтностю значно розвинувся і удосконалився. Сьогодні, можна знайти масу клінік, де Вам запропонують ряд допоміжних методів репродуктивної медицини. Більше того, заглянувши в Інтернет, Ви можете з легкістю самі знайти сурогатну маму, яка виносить Вашу дитину, але, природно, за певну плату.
З ростом інтересу суспільства до сурогатного материнства підвищувався і градус напруження, стосовно цієї теми. Так, світова спільнота розділилася на два береги - одні «за» сурогатне материнство як останній шанс для безплідних, а інші дуже навіть «проти», називаючи дану процедуру аморальною. Але, не дивлячись на такий розкол, з кожним роком, пар, які хочуть скористатися програмою сурогатного материнства стає все більше і більше. І не знаходячи підтримки в рідній країні (відомо, що більшість європейських країн забороняють сурогатне материнство на законодавчому рівні) безплідні сім'ї їдуть туди, де подібні процедури дозволені законом. Збираючись закордон (медичний туризм) потрібно бути уважним і поінформованим щодо цього питання, щоб не потрапити до рук недобрих людей, які будуть тягнути з Вас гроші.
Клініка репродуктивної медицини BioTexCom пропонує вигідні, і в той же час унікальні, умови своїм клієнтам - програми «все включено», фіксована сума за програму, оплата по частинах, супровід, готові документи тощо Більш докладно про всі переваги проходження програм в BioTexCom читайте в наших наступних блогах.