Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Процедура ЭКО и возможные осложнения

Така допоміжна репродуктивна технологія, як екстракорпоральне запліднення, вже допомогла мільйонам жінок у всьому світі пізнати щастя материнства після діагнозу «безпліддя». Перед тим як йти на такий відповідальний крок, як ЕКЗ, жінка повинна знати все про складнощі, підводні камені та протипоказання цієї процедури.

1. Внутрішня кровотеча

Для того, щоб отримати повноцінний життєздатною ембріон, необхідна здорова яйцеклітина. На жаль, в природному циклі дозріває лише одна яйцеклітина на місяць, і для процедури ЕКЗ її недостатньо. Це пов'язано з тим, що часто у жінок, що перебувають на лікуванні від безпліддя, яйцеклітини не мають достатньої якості, їх необхідно відразу кілька, щоб отримати здоровий ембріони з кращою з них. Для того, щоб отримати більше, ніж одну яйцеклітину в рамках одного менструального циклу, жінці проводять гормональну стимуляцію яєчників, щоб вони виробили більше яйцеклітин, зазвичай до 10. Після того, як отримані яйцеклітини повністю дозрівають, їх необхідно вилучити штучним шляхом, щоб потім запліднити в лабораторних умовах і мати можливість спостерігати за якістю розвитку. Процедура вилучення проводиться за допомогою тонкої голки для пункції, безпосередньо з яєчників. Ця процедура проводиться фахівцями з великим стажем, під чуйним наглядом ультразвукового дослідження, і зазвичай проходить більш ніж успішно. Для зниження неприємних відчуттів під час процедури жінці вводять наркоз, так що біль не відчувається. Мінімальна кількість дискомфорту не травмують організм, проте в окремих випадках може виникнути кровотеча. Це трапляється досить рідко, проте знати це дуже важливо. Саме для цього, щоб простежити за вашим станом, після пункції вас залишать у клініці ще на кілька годин. Тоді, якщо воно все ж виникне, вам зможуть надати оперативну допомогу.

2. Реакція організму на лікарські препарати

Перед тим як жінці безпосередньо поміщають в порожнину матки отримані в лабораторних умовах ембріони, організм готують вагітності за допомогою спеціального гормонального лікування. Це необхідно для того, щоб підвищити шанси на успішну вагітність, адже часто організм безплідною жінки не здатний не тільки зачати, але і зберегти ембріон і виносити його. Про лікарські засоби існує ряд протипоказань і побічних ефектів. Незважаючи на те, що лікарі підбирають їх виключно індивідуально на основі ваших аналізів, використовують тільки самі перевірені сучасні препарати, іноді у організму все ж виникає неадекватна реакція на них. В результаті може з'явитися нудота або блювота, головний біль і перепади настрою. В основному всі ці симптоми протікають досить м'яко, але якщо ви відчуваєте серйозне нездужання, вам необхідно зажадати у репродуктолога змінити вам гормональну терапію.

3. Позаматкова вагітність

Жінки, які йдуть на такий серйозний крок, як екстракорпоральне запліднення, рідко замислюються про те, що процедура може закінчитися позаматкової вагітністю. Це порівняно рідкісне явище, так як ембріони підсаджуватися в порожнину матки. Однак якщо у жінки є якісь травми фалопієві труб і ембріон закріпиться неправильно, що хоч і рідко, але все ж таки трапляється, може розвинутися така проблема, як позаматкова вагітність. Незважаючи на низьку ймовірність подібної проблема, про неї необхідно пам'ятати.

4. Травми

 Дуже рідко, приблизно один раз на тисячу, під час пункції виникає така проблема, як травми внутрішніх органів. З огляду на, що голка для пункції досить тонка, серйозних і необоротних пошкоджень статися не може. Однак ця проблема існує, хоча і зустрічається досить рідко, і стає ще однією причиною, по якій жінку після пункції регулярно перевіряють лікарі.

5. Синдром гіперстимуляції

Оскільки для того, щоб отримати більшу кількість яйцеклітин, використовують гормони, у жінки може розвинутися така проблема, як гіперстимуляція яєчників. В основному це відбувається з тими жінками, у яких досить ослаблений організм або є серйозні проблеми з гормональним фоном, які існували до стимуляція. В результаті можуть виникнути такі проблеми, як підвищена температура, нудота і блювота, головний біль або скупчення рідини в черевній порожнині.