Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

  1. Depositphotos 12334843 m

    За останні п'ять років активного розвитку допоміжних репродуктивних технологій число людей, які використовували послуги сурогатної матері для лікування безпліддя, збільшилася майже на 15%.

    Країною-першопрохідцем в плані сурогатного материнства є Великобританії. Саме в цій країні вперше народилася дитина з допомогою сурогатної матері, це сталося в 1989 році. Через 6 років перша сурогатна мати з'явилася на території СНД, де перша дитина сурогатною матір'ю була народжена у 1995 році.

 

Дуже багато знаменитостей використовували послуги сурогатних матерів для того, щоб завести дитину. Серед них - Сара Джессіка Паркер, Ніколь Кідман, Елтон Джон Майкл Джексон, і навіть Рікі Мартін. 

 

35 років або більше - це саме той вік, в якому жінки найчастіше використовують послуги сурогатних матерів. Це пов'язано із загальною якістю репродуктивної системи, а також з різким зменшенням запасу яйцеклітин.

Близько 70% вагітностей закінчуються викиднем через порушення в хромосомах, через які організм відторгає плід.

Сучасні жінки найбільш психологічно підготовлені до пологів і вихованню дитини в 40 років.

Майже 40% пацієнток, які звертаються в клініки для штучного запліднення - це жінки старше 35 років.

До 35 років, Згідно з українським законодавством, жінка має право стати сурогатною матір'ю.

Близько 15% пар у всьому світі відчувають серйозні проблеми із зачаттям, і їм ставлять діагноз «безпліддя».

А це означає, що більше 6 мільйонів людей тільки в Росії від 20 до 40 років так чи інакше стикалися з проблемами, коли намагалися завести дитину.

Близько 12% безпліддя пов'язано з проблемами в репродуктивній системі жінок.

Близько 40% жінок, які ставали сурогатними матерями, потім йдуть на повторне сурогатне материнство, якщо їм це дозволяє вік.

Всього до 5% жителів країн СНД, коли відчувають серйозні проблеми із зачаттям, звертаються до репродуктолога для вирішення цієї проблеми.

Справжньою рекордсменкою сурогатного материнства можна назвати англійку Керол Хорлок, яка для безплідних пар народила в цілому 13 дітей

Приблизно на 100.000 випадків різних видів безпліддя припадає всього 3 або 4 дитини, які народжуються за допомогою сурогатних матерів. Ця цифра пов'язана з тим, що у жінок порівняно рідко бувають випадки складного безпліддя, які доводиться виправляти тільки за допомогою сурогатних матерів.