Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Все це свідчить про те, що, перш ніж пройти процедуру донорства, вам необхідно відповісти на ряд наступних питань:

1. Чому я це роблю?

Є багато причин, через які жінки вирішуються на заморозку яйцеклітин. Як вже було сказано, багатьом жінкам, які живуть в Європі чи Америці, де медицина найбільш розвинена, рекомендують заморозити ооцити, якщо жінці має бути серйозна операція, яка стосується репродуктивної системи, або якщо їй доведеться боротися з раком. Останнє передбачає агресивну терапію, яка, включаючи опромінення, може звести нанівець шанси народити здорового малюка або просто мати дітей надалі. Це підійде тим жінкам, які мають видалення яєчників за медичними показаннями - якщо вони зараз можуть продукувати здорові яйцеклітини. Їм варто задуматися про народження здорового потомства надалі.

Невелику, не всі ж частку становлять і жінки, які хочуть заморозити свої яйцеклітини, щоб мати дітей в майбутньому. Часто такі жінки зосереджені на своє кар'єрі, вони хочуть спочатку створити базу для виховання дітей, мати хороший соціальний статус, а тільки потім заводити сім'ю. І, якщо раніше це було доступно тільки зіркам шоу-бізнесу, то зараз будь-яка жінка може вирішити для себе відкласти народження дітей на потім.

Як говорить один з найвідоміших репродуктологов світу, американець, доктор Джозеф Дойл, ніщо не повинно тиснути на жінку при прийнятті такого важливого рішення. Ви не повинні заморожувати яйцеклітини тільки тому, що цю процедуру покриває ваша страховка або тому, що хтось із ваших подруг зважився на це. Рішення відкласти вагітність і використовувати заради цього заморожені ооцити має бути строго індивідуальним. Що б вам не радили навколишні, рішення залишається за вами. Якщо вам 30 років, і через рік ви плануєте завести дитину, немає ніяких вагомих причин проходити складну, дорогу і емоційно витратну процедуру заморозки яйцеклітин. Однак якщо ви не впевнені в теперішньому партнері, або хочете народити після 40 і не раніше, то заморозка яйцеклітин стає ідеальним вибором. Вона дозволить вам народжувати дітей не тоді, коли на вас тисне соціум, або коли ваш гінеколог говорить «народжуй зараз, потім буде пізно», а тоді, коли ви самі цього по-справжньому захочете. Чи це не символ справжньої свободи жінок - народжувати не в 20 років тому, що «вже пора» і «мама так сказала», а тоді, коли ви дійсно будете готові до відповідальності і тягот, які так чи інакше несе за собою материнство?

2. Чи правильне я приймаю рішення?

Рішення, чому ви хочете заморозити яйцеклітини зараз, дуже індивідуально. Воно залежить від безлічі факторів, але вирішальне слово має залишатися з жінкою, яка йде на цей крок, а не за думкою громадськості або її подруг. В кінцевому підсумку, ситуація може виявитися різною. Дебора, про яку ми говорила вище, в кінцевому підсумку знайшла ідеальну клініку для заморозки ооцитів. Пройшовши довгий шлях лікування від передчасної менопаузи, в кінцевому підсумку вона зважилася на заморозку не просто своїх ооцитів, а вже запліднених яйцеклітин. Для цього використовувалася сперма її чоловіка. Але, перш ніж зробити подібний крок, ви повинні переконатися, що саме від свого теперішнього партнера ви хочете мати дітей, і ваші життя назавжди будуть об'єднані.

У той ж час, заморозка вже запліднених яйцеклітин вважається більш ефективною. Але якщо на момент, коли ви будете розморожувати яйцеклітини, партнеру буде вже більше 40 років, це може привести до невдач в вагітності. Так що, якщо ви хочете прожити з партнером до кінця життя, і він сам на це готовий, заморожувати вже запліднені його спермою яйцеклітини. Це жодним чином не вплине на якість заморожених ооцитів, зате серйозно збільшить шанси на успішну вагітність надалі, адже репродуктивна система чоловіків теж має сумне властивість старіти, і в 40 років жоден чоловік вже не дасть такі хороші показники сперми, як в 25.