Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

7. Скільки яйцеклітин потрібно заморожувати?

Чим більше ооцитів ви збережете зараз, тим більше дітей зможете мати в майбутньому. В середньому жінкам достатньо 1-2 циклів гормональної терапії і подальшого заморожування, але вони забирають багато часу і коштів.

Кількість яйцеклітин, які в кінцевому підсумку будуть заморожені, залежать від багатьох факторів: віку жінки, кількість дітей, яке вона хоче мати в майбутньому, а також резервів часу і фінансів.

Одна з пацієнток американської репродуктивної клініки хотіла заморозити більше 40 яйцеклітин. На той момент їй було 33 роки, і на необхідні процедури пішло 5 циклів, які в цілому зайняли більше 10 місяців. Як зізнається пацієнтка, вона думала, що заморозка ооцитів - це просто і швидко, а виявилося, що потрібен час і терпіння для досягнення мети.

8. Скільки циклів я можу оплатити?

Це важливе питання. Наприклад, тільки в США один цикл може коштувати до 25 тисяч доларів. Знизити цю суму можна, використовуючи позики або медичні програми.

В Україні це трохи складніше, однак, є можливість використовувати допоміжні ресурси. Але все ж краще покладатися на власні фінанси, і важливо розуміти, що саме ними обмежена кількість успішних спроб заморозки яйцеклітин. В середньому за один цикл можна отримати близько 10 яйцеклітин, здорових і готових до запліднення. Це дасть 1-2 спроби вагітності, якщо жінка досить молода, а її ооцити мають належну якість.

9. Чи вистачить мені сил?

Кріоконсервація потребує дуже відповідального підходу до справи. Попередня йому гормональна терапія змушує жінок змінити звичний стиль життя, щоб все пройшло гладко. Необхідно обов'язково робити щоденні уколи в точно визначений лікарем час, інакше весь цикл може виявитися марним. Необхідно буде регулярно перевіряти стан яєчників на УЗД, робити ін'єкції, приходити до лікаря на консультації і здавати кров для аналізів.

Крім того, вилучення яйцеклітин - це хірургічне втручання, хоч і завдає мінімум пошкоджень тіла (яйцеклітини вилучають за допомогою тонкої голки). Але все ж після пункції (проколу) вам необхідно буде як мінімум день провести в стані спокою.

Крім того, сама стимуляція дає кілька неприємні відчуття. Після гормональної терапії яєчники збільшуються в кілька разів, і це не може бути приємним. На цей період доведеться відкласти вечірки, подорожі і навіть більшу частину роботи. Крім того, жінка сама повинна робити собі уколи, а також звести до мінімуму фізичну активність, включаючи домашні справи.

Також терапія часто несприятливо позначається на настрої жінок. Воно може різко змінюватися, і до цього потрібно ставитися філософськи, постаратися контролювати ці перепади.

10. Чи готова я до негативного результату?

Незважаючи на всі труднощі процедури стимуляції яйцеклітин, необхідно розуміти, що репродуктивна медицина не творить чудес. Цілком може виявитися, що ваші яєчники не реагують нормально на гормональну терапію, або що яйцеклітини недостатньо якісні для запліднення. Або вас може чекати неприємна новина про передчасну менопаузі, яка все частіше зустрічається серед молодих дівчат.

Крім того, заморозка яйцеклітин - це тільки один крок на шляху до вагітності. Саме їх наявність не гарантує вам щасливу вагітність. Навіть 20 заморожених яйцеклітин може не вистачити, щоб ви змогли зачати, адже частина з них після розморожування виявляються занадто слабкими, щоб бути заплідненими. Деякі не приживаються в організмі, а деякі не виходить запліднити з різних причин. Так що 20 яйцеклітин - це не 20 дітей, як прийнято вважати. Важливо розуміти всі ризики і бути готовою до того, що чимало часу і грошей може не допомогти вам зачати.