Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Багато жінок, які стикалися з проблемами в зачатті дитини, починають бити тривогу, навіть не замислюючись про первісні причини. Іноді все можна вирішити просто, проте в будь-якому випадку, якщо ви не можете зачати дитину протягом року незахищеною статевого життя, вам слід звернутися до фахівців для вирішення проблеми.

Багато жінок звертаються до репродуктологам, вже припускаючи у себе цілий букет небезпечних захворювань, які не дають стати матір'ю. Однак багато хто забуває, що репродуктивна система - тонка система, яка вимагає дбайливого ставлення в цілому. Як не банально, для того, щоб зачати дитину, потрібно крім елементарних правил по збереженню репродуктивного здоров'я ще й вести здоровий спосіб життя. Постійний недосип, шкідливі звички і стрес можуть стати серйозною перешкодою на шляху до сімейного щастя.

Багато в чому на можливість зачати дитину впливає харчування: тіло жінки не повинно потребувати вітамінах і мінералах, інакше будуть порушені природні цикли організму, що може зашкодити вашому материнству.

Іноді досить просто підтримувати себе в тонусі і періодично відпочивати, щоб навіть не замислюватися про те, як зачати дитину. Важливо пам'ятати про те, що всі системи в організмі пов'язані між собою, і порушення в одній можуть спричинити за собою серйозні наслідки.

ЕКЗ і здоров'я

ЕКЗ (штучне запліднення) використовується тоді, коли репродуктивній системі необхідна підтримка і допомога для зачаття. В рамках протоколу ЕКЗ з тіла жінки вилучають яйцеклітину, потім запліднюють її спермою партнера, а потім поміщають відразу в порожнину матки. Це дозволяє яйцеклітині уникнути проходження шляху через маткові труби, і допомагає тілу в цілому прийняти зародок.

Але навіть перед протоколом ЕКЗ необхідно переконатися в тому, що весь організм працює як ціла злагоджена система без збоїв. Для ЕКЗ потрібні здорові яйцеклітини, а їх якість безпосередньо залежить від якості роботи організму в цілому. Крім того, правильні спосіб життя і помірні фізичні навантаження допоможуть тілу боротися зі стресом, а також виносити і народити дитину без особливих проблем.