Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Проблеми, які заважають завагітніти: виявити і знешкодити

Вже давно здоров'я людини не розглядається тільки з точки зору фізіології. Незважаючи на стрімкий розвиток медицини і фармацевтики, люди все ще хворіють, і не завжди виходить виявити це за допомогою звичайних властивостей.

Саме тому безпліддя вимагає куди більш широкого огляду і грунтовного підходу, ніж з точки зору фізіології. Важливо враховувати також психологічний стан, який може суттєво впливати на якість роботи репродуктивної системи.

Навіть братися наші менші наочно демонструють проблеми з розмноженням, коли відчувають нестачу їжі, високий рівень стресу (наприклад, в зоопарках), і в цілому погано розмножуються в неволі.

У такій же мірі це стосується і людей - при різко мінливих умовах життя організм витрачає всі сили на те, щоб забезпечити стабільну і безперебійну роботу. Це стосується також і високого рівня стресу, нестачі їжі (наприклад, при жорстких дієтах) або високих фізичних навантажень у професійних спортсменів.

Як виявити джерела нестабільності?

Все, що вибиває вас із колії і змушує нервувати - і є джерела нестабільності, які заважають зачати довгоочікуваного дитини. Це може бути важка робота, складні відносини з партнером або особисті проблеми. Безумовно, не можна повністю виключити стрес зі стрімкого плину життя, проте важливо, щоб ваше тіло адекватно реагувало на цей стрес і швидко відновлювалася.

Але якщо ви кожен день стикаєтеся зі стресом і проблемами, це серйозно виснажує ваш організм. І ці труднощі залежать не тільки від об'єктивних причин, а й від вашого особистого психологічного стану. Можливо, у вас цілком благополучне життя, але при цьому вам страшенно не вистачає чогось, щоб ви відчували себе комфортно. Можливо, це негаразди з самою собою і з відчуттям власного життя.

Дуже важливо виявити цю причину і вчасно її усунути. Якщо ви не може зробити це самостійно, але відчуваєте, що вас щось турбує - зверніться до професійної допомоги. Хороший психолог цілком здатний допомогти вам виявити причини вашого невдоволення і прибрати їх з вашого шляху.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете завагітніти, вам потрібно привести своє життя в гармонію і спокій. Саме тоді, коли ви знайдете спокій і гармонію з самою собою, ви зможете завагітніти.