Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Экстракорпоральное оплодотворение - ЭКО

Суть даного методу полягає в тому, що запліднення яйцеклітини відбувається не в організмі майбутньої матері, а в спеціальних клінічних умовах лабораторії.

Статистика безстороння і говорить, що чверть пар Росії не здатні з тих чи інших причин самостійно зачати дитину. Прийнято вважати, що, якщо після дванадцяти місяців постійної статевого життя без контрацептивів жінці не вдається завагітніти, то це явний показник безпліддя одного з партнерів. У цих ситуаціях необхідно звернутися до фахівців і встановити причину ситуації, що склалася. При призначенні лікування зазвичай враховується вік партнерів, їх здоров'я та індивідуальні особливості.

Однією з причин складності зачаття можуть бути різні гормональні збої. Такі діагнози успішно лікуються медикаментами. І вагітність в результаті дій гормональних препаратів настає досить легко і швидко. Але є діагнози, пов'язані з проблемами чоловічого безпліддя або непрохідністю труб у жінок. Подібні порушення сучасна медицина не усуває. При таких діагнозах застосовують новий спосіб екстракорпорального запліднення яйцеклітини - ЕКЗ. Це метод, при якому запліднення яйцеклітини відбувається в пробірці в лабораторії, а не в організмі жінки. Після чого вже через кілька днів ембріон переносять в організм майбутньої матері.

ЕКЗ застосовують при:

• непрохідності маткових труб;

• при ендометріозі;

• при чоловічому безплідді або при малоактивних сперматозоїдах;

• через імунологічного показника;

• внаслідок невдалих спроб завагітніти протягом півтора років.

Для здійснення процесу ЕКЗ необхідне узгодження наступних показників.

1. Взаємне згоду чоловіки і жінки.

2. Повна відсутність хронічних або гострих запальних процесів у партнерів.

3. Відсутність патологій і змін матки.

4. Відсутність новоутворень в яєчниках.

Така процедура здійснюється тільки після ретельної діагностики пари. Така педантичність обумовлена ​​необхідністю уникнути ускладнень і підвищити шанси на запліднення.

Попереднє обстеження жінки

1. Огляд і консультації фахівців: гінеколога, ендокринолога.

2. Консультація терапевта.

3. Ультразвукове дослідження.

4. Дослідження шийки матки.

5. Обстеження на наявність інфекції.

6. Гормональне обстеження.

7. Бактеріологічний аналіз.

Обстеження чоловіків передбачає такі обов'язкові процедури.

1. Діагностика і огляд андролога.

2. Ультразвукове дослідження проводять при необхідності.

3. Дослідження спермограми, її бактеріологічний аналіз.

4. Гормональне обстеження.

5. Обстеження біохімічного характеру.

Коли успішно закінчені всі необхідні дослідження, здані аналізи і отримані висновки фахівців, пару допускають до наступного етапу - спілкування з психологом. Перед проведенням процедури екстракорпорального запліднення партнерам пояснюють шанси на успіх даної процедури, розповідають, як краще реагувати на будь-який отриманий результат і яким чином партнери можуть допомогти і підтримати один одного. Психологічний стан партнерів на момент скоєння ЕКЗ багато в чому впливає на успіх такої процедури.

Тільки після виконання всіх перерахованих вище етапів підготовки пари, після здачі аналізів і діагностики всього організму, партнерів допускають до екстракорпорального запліднення.