Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Нюансы ЭКО

Ефективність ЕКЗ залежить від безлічі факторів, і в першу чергу це стан здоров'я пари. Перед циклом ЕКЗ необхідно пройти повне обстеження, позбутися від затяжних запальних процесів і «погасити» хронічні захворювання.

Багато що залежить і від клініки репродуктології, в яку звертається пара. Наявність досвіду і професіоналізм лікарів здатні на багато що. Не менш важливо, щоб лікар викликав довіру до себе, адже якщо пара не буде йому довіряти, не може бути й мови про ефективної процедури.

В цілому, від 20 до 40% ЕКЗ закінчуються успішно (за даними різних клінік). Точніше сказати складно, адже успіх залежить ще і від здоров'я і віку батьків. Але у ЕКЗ є деякі підводні камені, про які потрібно знати. В першу чергу, багатьом жінкам після ЕКЗ пропонують продовжувати гормональну терапію. Це пов'язано з тим, що жіночий організм, який не міг самостійно зачати, не може сам і підтримувати вагітність. Щоб уникнути ризику викидня, жінкам пропонують регулярні прийом гормонів.

Ще один факт, який потрібно враховувати - це те, що після ЕКЗ часто настає багатоплідна вагітність. Це пов'язано з тим, що для підвищення шансів зачаття репродуктологи можуть запропонувати жінці помістити в порожнини матки кілька ембріонів відразу. Зазвичай підсаджують 2-3 ембріона, але навіть така кількість може стати важким випробуванням для жіночого організму. Саме тому рекомендується використовувати сучасні методи діагностики стану ембріона і підсаджувати тільки один. Це пов'язано з тим, що у безплідних пар дуже часто багатоплідна вагітність супроводжується проблемами, найчастіше викиднями на ранніх термінах розвитку, коли діти ще недостатньо міцні, щоб вижити. Якщо ж пара наполягла на підсадженні декількох ембріонів (наприклад, 3), і всі вони прижилися, лікарі радять редукувати (прибрати) один з них, щоб підвищити шанси на виживання всіх інших. Це важке рішення, і щоб уникнути його, краще не підсаджувати занадто багато ембріонів.

ЕКЗ - це дуже складний багатоступінчастий процес, велика частина якого непідвладна медикам. Щоб ви розуміли, яким дивом є зачаття малюка, ми склали список факторів, які повинні відбутися для нормального зачаття:

- Потрібна достатня кількість гормонів, які стимулюють розвиток яйцеклітини;

- Повинна утворитися здорова яйцеклітина без дефектів і порушень в структурі хромосом;

- Яйцеклітина повинна досить дозріти, щоб бути заплідненої, і для цього також потрібен особливий гормон;

- Яйцеклітина повинна успішно пройти шлях від фолікула до овуляції і потрапити в маткову трубу;

- Сперматозоїди повинні пройти піхву і шийку матки, «знайти» яйцеклітину і запліднити її;

- Для запліднення сперматозоїд повинен проникнути крізь оболонку яйцеклітини, потім «розчинитися» в ній, передавши повну генетичну інформацію;

- Запліднена яйцеклітина повинна почати ділитися, щоб розвинутися в здоровий ембріон;

- Ембріон повинен пройти шлях по маткових трубах і закріпитися в матці;

- Ембріон повинен бути повністю здоровий - якщо є якісь генетичні відхилення, в 90% випадків організм сам позбавляється від ембріона на ранніх етапах його розвитку;

- Після попадання в матку ембріону потрібно закріпитися на стінках (це означає, що матка повинна бути півстіни здорова), і перетворитися в зародок.

Це всього лише короткий опис тих складних процесів, які необхідні для зачаття.