Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

embrioskop.jpg

 • У своїй основі штучне запліднення, не дивлячись на своє, не дуже позитивне назва не є чимось неетичним або неприродним. У процесі беруть участь справжня яйцеклітина і справжній сперматозоїд. Фахівці просто допомагають їм з'єднатися, коли ті чи інші відхилення у жінки і чоловіки заважають зробити їм це самостійно, природним шляхом. Для того щоб підвищити шанси на те, що такий ембріон «з пробірки» приживеться в матці жінки, їх зазвичай підсаджують кілька - тому після ЕКЗ так часто народжуються двійні або трійні. Все це звичайно теж лотерея - ніколи не знаєш скільки ембріонів приживеться, жодного, один, два або більше ... Тому протягом багатьох років з дня винаходу ЕКО жінки, які ніколи не хотіли мати двійню або трійню відразу все одно змушені були йти на такі умови і бути готовими, що «багатодітний» варіант має місце бути.
  Протягом усіх цих років мало говорилося про те, що багатоплідна вагітність насправді досить ризикована і для мами, і для малюків. Що толку було про це говорити, якщо виходу іншого не було? Але зараз, коли у жінок з'явилася альтернатива, про ризики та небезпеки ми просто зобов'язані говорити!
  Ризики багатоплідної вагітності:
  Для малюків:
   немовлята частіше народжуються слабкими і вимагають реанімаційних заходів;
   маленький вага новонароджених;
   підвищений ризик викидня: на терміні в 20 тижнів - ймовірність вище в 2 рази;
   підвищений ризик внутрішньоутробного інфікування;
   підвищений ризик внутрішньоутробної загибелі одного з плодів;
   підвищений ризик мертвонародження або смерті новонародженого в перший тиждень життя;
   підвищений ризик інвалідизації дітей при пологах (ДЦП та інші патології розвитку);
   підвищений ризик передлежанняплаценти, а також її передчасного відшарування;
   підвищений ризик обвиття пуповиною і освіти на ній вузлів.
  Для мами:
   підвищений ризик еклампсії, прееклампсії;
   підвищений ризик передчасних пологів;
   підвищений ризик анемії і діабету;
   в три рази вище ризик гестозів;
   на 20% частіше відзначається передчасне відійшли навколоплідних вод;
   частіше діагностується слабкість скорочень матки і черевного преса (необхідні процеси під час пологової діяльності);
   частіше відзначаються атонія матки і кровотечі в післяпологовому періоді.
  Ембріоскопії - вибираємо один ембріон
  Для того щоб не піддавати жінок ризиків багатоплідної вагітності, був винайдений апарат під назвою ембріоскопії. Він виступає в ролі інкубатора і мікроскопа одночасно - поміщені туди запліднені яйцеклітини знаходяться в сприятливих для розвитку умовах.
  Крім того, лікарі можуть за цим самим розвитком спостерігати за допомогою потужних камер, які знімають в збільшеному вигляді в 7 площинах.
  Комп'ютерна програма сама визначає, який з ембріонів найбільш життєздатний і підходить для підсадки в матку - вибирається найкращий і потреба підсаджувати кілька ембріонів відпадає. Критерієм для відбору є відповідність часу дроблення ембріона (2,3,4,5 клітин і т.д.) певним референсним значенням.
  В Україні ембріоскопії поки тільки один - в клініці репродуктивної медицини «Надія». Жінкам, які не готові брати на себе відповідальність за двійню або трійню або бояться ускладнень при пологах - рекомендується вдатися до процедури селективного переносу одного ембріона.
  «Ми на власному клінічному досвіді переконалися, що такий метод - селективний відбір одного ембріона, ефективний для жінок до 37 років, які роблять першу або другу спробу ЕКЗ, ймовірність настання вагітності 60% - це дуже високий результат!» - Розповів директор клініки «Надія »Валерій Дмитрович Зукін.