Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Плюсы и минусы суррогатного материнства

Кожна пара хоче мати дитину, адже саме дитина робить пару повноцінною сім'єю. Однак не завжди це можливо: за статистикою, в нашій країні близько 20% подружніх пар відчувають ті чи інші проблеми із зачаттям. Велика частина цих проблем легко вирішується за допомогою грамотного репродуктолога, але іноді доводиться вдаватися до таких допоміжним технікам, як ЕКО або сурогатне материнство.

Цей вибір залежить тільки від батьків, але для деяких пар використання послуг гестаційного кур'єра, або сурогатної матері - єдиний спосіб отримати генетично рідну дитину. Як у будь-якого виду лікування, у сурогатного материнства існують плюси і мінуси.

Мінуси:

Розставання з дитиною може виявитися серйозною психологічною травмою для сурогатної матері. Саме тому в центрах репродуктології працюють кваліфіковані психологи, покликані допомогти їм впоратися з цією проблемою.

Багато хто розглядає це як експлуатацію жінок, незважаючи на те, що сурмами стають цілком добровільно, знаючи про всі ризики і складнощі.

З точки зору радикально налаштованих громадян, ця процедура зводить дитини до стану товару, який можна придбати за подібною ціною.

Всі ці мінуси, в основному, стосуються громадської думки щодо сурогатного материнства. Однак ті безплідні пари, які стикалися з довгим лікуванням і необхідністю вдатися до послуг гестаційного кур'єра, відмінно знають, що дитина - не товар. Це - плід любові, а також довгих марних спроб завести малюка самостійно. І до сурогатного материнства вдаються як до останньої надії на сімейне щастя, а гестаційний кур'єр для таких сімей - це справжній ангел, який подарував диво.

Основна проблема такої процедури - це ризик того, що сурмама сильно причепиться до малюка. Саме з цієї причини в центрах репродуктивного здоров'я працюють психологи, готові допомогти в ситуації, що склалася. І саме тому найчастіше сурогатним матерям навіть не показують народжену дитину, щоб уникнути серйозного стресу, адже материнський інстинкт прокидається в повній мірі тоді, коли мати бере малюка на руки.

З плюсів сурогатного материнства можна виділити наступні:

Жінка, яка погодилася на роль гестаційного кур'єра, робить дуже добру справу - допомагає знайти цілісність сім'ї і дарує малюка жінці, яка сама цього не зробить ніколи.

Сурмами отримують матеріально винагороду за свою роботу, і можуть забезпечити рідну дитину всім, чого він потребує.

Це - останній шанс на дитину у повністю безплідних пар, і чудово, що сучасна медицина здатна на такі дива. Особливо це стосується тих жінок, які не можуть виносити дитину через серйозні загрози життю або здоров'ю (наприклад, коли у біологічної матері хвороба серця).

Саме це перекреслює всі надумані мінуси сурогатного материнства. Адже найголовніше - це те, що сурмами дають нове життя тоді, коли шансів на це не було.