Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

surrogatnaya_mama.jpg

Для того, щоб програма пройшла успішно, і ви отримали, нарешті, довгоочікуваного малюка, важливо відповідально підійти до вибору гестаційного кур'єра. Адже саме від її здоров'я та поведінки під час вагітності залежить благополуччя вашого малюка і його самопочуття. Вибрати з величезної кількості бажаючих відповідну кандидатуру буває дуже складно. Ось кілька основних способів вибору:

1.Самостійний вибір.

Охочих вам допомогти і стати сурогатною матір'ю цілком можна знайти серед подруг або знайомих. Відомо чимало випадків, коли близькі родички жіночої статі висловлювали бажання допомогти бездітній парі і народити для них малюка. Так що не варто боятися: розкажіть про свою проблему близьким людям, можливо, хтось із них готовий допомогти вам в виношуванні.

До того ж близькі друзі і родичі зазвичай відмовляються брати гроші за збиток, нанесений їх особистому житті.

До явних мінусів подібного методу варто віднести той факт, що по завершенню процедури у вас можуть сильно зіпсуватися відносини. Деякі дами вимагають до себе пильної уваги після народження дитини, адже вони заради блага чужої сім'ї пішли на величезні жертви; деяким просто психологічно складно спілкуватися з малюком, якого вони виношували довгі місяці.

Ще один мінус полягає в тому, що вагітність не завжди протікає гладко. І, якщо сторонньої людини ще можна сприймати як «інкубатор», то, якщо ваша дитина завдасть непоправної шкоди близькій людині, це залишиться важкою ношею на все життя.

2.Інтернет

Це, здавалося б, дуже зручний і швидкий спосіб знайти жінку, яка буде ідеальним гестаційним кур'єром для вашого малюка. Такими оголошеннями просто рясніє інтернет: «Стану сурмами, 27 років, здорова, є своя дитина. Винагорода - 15 тисяч доларів плюс 300 доларів щомісяця ». Звичайно, бувають випадки, коли дійсно на просторах світової мережі знаходиться відповідна кандидатура, але набагато більше там мешкає шахрайок.

Часто здоров'я цих жінок виявляється далеко не таким райдужним, як вони говорили: аж до інфекцій, що передаються статевим шляхом або повної неможливості виносити дитину в принципі. Можливо, за ваш рахунок вони просто хочуть провести повне обстеження.

В цілому, існує кілька найпоширеніших сценаріїв, які розробили шахраї:

Бідолаха

Це жінка, яка живе в глибокій провінції з мінімальними доходами. І, звичайно ж, у неї немає грошей на аналізи і навіть на проїзд до вашого міста. Тому вона просто просить вислати їй кругленьку суму на обстеження і дорогу (якщо ви наполягаєте на обстеженні в вашому місті, тільки на квиток). Після того, як ви відправляєте гроші, вона зазвичай пропадає безвісти, або занедужує, або раптово виявляється вагітною від рідного чоловіка.

Мандрівниця

Ця дама з величезним задоволенням приїжджає у ваше місто (якщо він великий чи столица) разом зі своїми дітьми. За ваш рахунок вони тут живуть, дама проходить повне обстеження, а потім, виїхавши на якийсь час додому з дуже важливого приводу, просто не повертається назад. Деякі з них встигають навіть знайти собі залицяльника за цей короткий період.

Хвороблива

Знаходить біо батьків, переконує їх у тому, що у неї все відмінно зі здоров'ям, і відправляється в ваше місто на дороге обстеження.

Насправді, зі здоров'ям у неї серйозні проблеми (або не дуже серйозні), але грошей на нормальне обстеження немає, тому вона робить його за ваш рахунок. Звичайно ж, лікування вона навряд чи отримає в дорогій клініці, зате матиме на руках повне обстеження, після чого випарується з вашого життя. Причому в процесі лікування своїх захворювань вона може не раз і не два проходити обстеження за рахунок різних батьків.

Навідниця

Її основне завдання - вивідати максимум інформації про батьків, аж до планів на найближче майбутнє і навіть паспортних даних. Якщо вийде, намагається навідатися в гості, щоб розглянути уважно будинок. Після такого «спілкування» зникає в невідомому напрямку, а в будинок навідуються професійні злодії.

Нахлібниця

Цій пані просто подобається жити в своє задоволення в большом городе за чужий рахунок. Звичайно ж, вона абсолютно не зацікавлена ​​в вагітності, тому робить все можливе, щоб вона не наступила, не виконує вказівки лікарів і не дотримується режим. Головне, що вона так чи інакше отримає компенсацію за невдалий протокол або перервану їй же вагітність. Єдиний спосіб убезпечити себе від подібного - це центри сурогатного материнства, які прописують в контракті всі обов'язки сурмами, а також не роблять виплати в разі, якщо ембріони не приживуться.

Зозуля

Деякі сурогатні мами, спраглі обов'язково отримати гроші за вагітність, роблять все можливе, щоб ця вагітність наступила. Для цього вони «підстраховують» роботу репродуктологов зусиллями своїх чоловіків або коханців, щоб в наявності була сам факт вагітності.

Крім того, деякі з них просто не виконують зобов'язання і займаються сексом без запобігання, і в результаті ви можете заплатити чималу суму за абсолютно чужу дитину.

Імітатор

У ряді випадку можлива і така ситуація - коли стає зрозуміло, що вагітність не наступила, ця леді їде в своє місто (і чим він далі, тим краще), і вже звідти дзвонить і заявляє, що вона вагітна. На доказ надсилає результати аналізів, зроблених місцевими лікарями, причому якість цих документів безпосередньо залежить від того, скільки грошей ви щомісяця їй платите.

При цьому їхати назад і спостерігатися в приватній клініці вона не згодна - нібито лікарі побоюються за життя дитини і вона лежить на збереженні. Зате регулярно надсилає результати УЗД і навіть свої фото зі зростаючим животиком. Ну, а потім вагітність раптом різко обривається в найнесподіваніший момент. Особливо, якщо ви зібралися перевірити, як йдуть справи у сурматері.

Найбільша проблема таких шахрайок - в тому, що, якщо ви не контролюєте процес вагітності і пологи, то вона цілком може домовитися з місцевим лікарем на передбачувану дату пологів. І той знайде немовляти, від якого відразу після пологів відмовилася мати, і добре, якщо ця дитина буде просто помилкою молодої матусі, а не «злету» пані з сумнівним способом життя.

Скромниця

Ця дівчина на перших етапах лікування згодна з будь-якими умовами і цінами, а потім, коли вагітність вже наступила, починає загрожувати, що зробить аборт, якщо їй не доплатять, не нададуть кращих умов життя і т.д.

Єдиний порятунок від таких дам - ​​це ретельно продуманий контракт, складений професійними юристами. У такому випадку вона не зможе нічого зробити дитині без прямих медичних показань, в іншому випадку їй доведеться повернути вам всю суму, яку ви витратили на протокол, і ще виплатити серйозну неустойку. І це найбільш м'яке покарання, адже вона загрожує чужій дитині.

Аліментщіца

Цей вид шахрайок дуже розвинений в країнах, де законодавство стає на бік сурогатної матері, віддаючи їй перевагу в судових позовах про батьківські права. В Україні все права на дитину - у його біологічних батьків, проте вам слід звернути пильну увагу на контракт.

Такі жінки після пологів відмовляються віддавати дитину, а потім починають вимагати аліменти з чоловіка за виховання його дитини. Потім вона потребує доведення, що ця дитина - його, і малюк автоматично стає спадкоємцем першої черги.

На жаль, в тій же Росії витонченого виходу з такої патової ситуації немає, крім як роботи якісних юристів.

При бажанні ви можете знайти на просторах інтернету чорні списки подібних аферисток.

3. Посередники

Різного штибу посередники можуть бути дуже небезпечні, в першу чергу, для вашого гаманця. Часто шахраї просто беруть гроші на обстеження неіснуючої сурмами, після чого пропадають. Так що звертатися до таких «приватним підприємцям» не варто.

Безумовно, між вами і сурогатною матір'ю повинні стояти ще кілька людей, але це повинні бути юристи і кваліфіковані лікарі. Тільки таким чином можна повністю убезпечити себе від ризику, коли кожна зі сторін зацікавлена ​​в благополучному перебігу подій. Існують спеціальні центри сурогатного материнства, чиє завдання - підбір відповідної кандидатури і повний супровід всієї вагітності.

Безумовно, це зажадає додаткових фінансових вливань, зате вбереже вас від шахраїв і марної трати грошей.