Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Репродуктивная функция у женщин и мужчин

Довгий час вважалося, що саме жінки винні в випадках безпліддя, а здоров'я чоловіків не має до цього ніякого відношення. Але в сучасному світі вже давно доведено, що здоров'я обох партнерів дуже важливо як для самого факту зачаття, так і для здоров'я малюків.

Для чоловіків репродуктивна функція, здебільшого, залежить від рівня гормонів. Їх якість залежить від способу життя чоловіків, в тому числі харчування і шкідливих звичок.

Універсальні сфери впливу на якість репродуктивного здоров'я для обох статей - це екологія, спосіб життя і рівень медичного обслуговування (навіть невилікувана застуда може мати серйозні наслідки).

Вважається, що сперма має вирішальне значення для здоров'я дитини і відсутності у нього відхилень. Тим часом, алкоголь руйнівно впливає на сперму, що може привести до народження неповноцінної дитини.

Найбільша вірогідність зачаття бажаної дитини - це період від 20 до 35 років для обох статей, тому що з віком репродуктивна функція неухильно йде на спад.

Репродуктивна система жінок влаштована набагато складніше, і для неї має вирішальне значення не тільки можливість зачаття, але також можливість плода закріпитися і нормально розвиватися в утробі. Для жінок так само важливий правильний спосіб життя, а також відсутність вроджених патологій репродуктивної системи, здатних перешкодити зачаттю і перебігу вагітності.

Якщо жінка приймає протизаплідні препарати, важливо, щоб вони були призначені фахівцем-ендокринологом. Так вони виконають свою функцію і не стануть причиною збою в репродуктивній системі.

Перевірка гормонального рівня в разі, коли не виходить зачати дитину, важлива і для чоловіка, і для жінки. Крім того, перевіряється організм в цілому, адже навіть просте хронічне запалення може перешкодити зачаттю.

Як поліпшити репродуктивну систему

В першу чергу пара, яка бажає зачати дитину, повинна вести здоровий спосіб життя. Відмова від шкідливих звичок, правильне харчування - ці прописні істини дійсно здатні допомогти в зачатті. Те ж саме стосується і фізичних навантажень, якщо вони помірні - професійні спортсмени часто зазнають труднощів із зачаттям.

Дуже важливо, щоб в організм надходили всі необхідні вітаміни і мінерали, адже вони відіграють вирішальну роль у здоров'ї будь-якої людини. Вживання овочів і фруктів, різноманітність в раціоні тільки підуть на користь.

Важливий і одяг, який ви носите, особливо для чоловіків. Слід виключити тісну синтетичну білизну, вузькі штани зі свого гардероба.

Все це - загальні поради, проте вони дійсно здатні допомогти вам зачати дитину. Адже в більшості випадків парі не потрібно ні ЕКЗ, ні донори ооцитів, ні сурогатне материнство - потрібно просто приділити увагу своєму здоров'ю.