Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Первые признаки внематочной беременности

Позаматкова вагітність - небезпечна патологія, яка розвивається з різних причин. Проблема полягає в тому, що в такій ситуації вже запліднена яйцеклітина не прикріпляється до стінок матки, а затримується поза нею і починає розвиватися. Найчастіше вона залишається в матковій трубі, іноді - виштовхується назад і закріплюється в яєчнику або черевної порожнини, а також в розі матки, де і починає рости.

Цей стан дуже небезпечний для жіночого організму, адже стрімко зростаюча яйцеклітина може привести до розриву труби або яєчника і закінчитися летальним результатом. Випадки позаматкової вагітності вимагають термінового лікарського втручання.

З проблемою позаматкової вагітності стикаються близько 1% жінок. Підступність позаматкової вагітності полягає в тому, що перші тижні вона нічим не відрізняється від звичайної, і її неможливо діагностувати без УЗД.

В цілому, при позаматкової вагітності спостерігаються такі симптоми: нудота, токсикоз, запаморочення, набухання молочних залоз. Вони схожі зі звичайним станом вагітних жінок, тому підозри викликати не можуть. Однак є й деякі відмінності:

• регулярні кров'янисті виділення;

• сильний тягнучий біль внизу живота.

Якщо спостерігаються ці симптоми, вам краще звернутися в лікарню для повного обстеження. Найпростіше позаматкову вагітність виявити на УЗД, проте існує ще один спосіб - аналіз на рівень гормонів ХГЧ. Його неправильний, нерівномірний ріст - це перший сигнал позаматкової вагітності.

У будь-якому випадку, при найменших підозрах потрібно тут же звертатися до лікаря, так як запущена позаматкова вагітність є небезпечною для вашого життя.

Причини

Перша причина, по якій настає позаматкова вагітність - це погана прохідність в маткових трубах. Зазвичай це виникає на тлі інфекції сечостатевої системи або погано розвинених труб.

Ще одна причина - це серйозні генетичні відхилення у плода. Організм намагається позбутися такої дитини, і просто виштовхує з матки. Також плід, можливо, просто не зміг прикріпитися до стінки матки. Це може статися через пухлини, погано розвинений ендометрій або велику кількість абортів в минулому.

Варто пам'ятати, що позаматкова вагітність - це не вирок, і у вас буде ще можливість народити здорового малюка. Інша справа, якщо позаматкова вагітність двічі розвивалася в маткових трубах, і їх довелося видаляти хірургічним шляхом - в такому випадку для нормальної вагітності знадобиться екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).

Якщо ж організм відторгає плід через генетичні порушення, батькам слід перевіритися на спадкові захворювання і, можливо, скористатися послугами донорів сперми або донорів яйцеклітин, щоб народилася здорова дитина.