Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

ЭКО и контрацептивы

Якщо довге лікування безпліддя не приносить бажаного результату, парам рекомендують пройти протокол ЕКЗ. У процесі лікування з організму жінки витягується яйцеклітина, запліднюється в штучних умовах і поміщається в порожнину матки.

Підготовка до ЕКЗ

Це найважливіший етап лікування, і саме він забирає більшу частину часу в протоколі. У період підготовки обоє батьків проходять всебічне обстеження, в ході якого можуть бути призначені окремі препарати для підтримки здоров'я або лікування деяких проблем. Якщо в додатковому лікуванні немає необхідності, пацієнткам перед протоколом призначають протизаплідні препарати.

Це може здатися парадоксальним, але перед ЕКЗ застосування протизаплідних таблеток необхідно. Це дозволяє, в першу чергу, звести до мінімуму ризик гіперстимуляції яєчників - така реакція рідко, але зустрічається після стимуляції яйцеклітин і подальшої пункції. Гіперстимуляція найчастіше не представляє небезпеки для здоров'я жінки, проте її прояви - ознака нестабільності в роботі репродуктивної системи.

Перед досить агресивною стимуляцією яєчників потрібен певний час на відпочинок, і протизаплідні ідеально для цього підходять. Вони незамінні, якщо у жінки спостерігається нестабільний менструальний цикл, тому що допомагають його скоригувати.

Крім того, протизаплідні допомагають зменшити кісти в яєчниках і уникнути появи нових.

Часто протизаплідні призначають в процесі лікування ендометріозу або міоми матки. Також деякі гормональні препарати призначаються пацієнтам, яким ставили діагноз «дисфункція яєчників», або тим, хто переживав позаматкову вагітність.

Курс лікування підбирається індивідуально в залежності від діагнозу, попереднього лікування та результатів аналізів. В окремих випадках період підготовки до ЕКЗ може зайняти кілька місяців, але це дуже важливий час, від якого багато в чому залежить успішність протоколу.