Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Какие опасности таит в себе многоплодная беременность?

Майбутнім мамам, які проходять цикл лікування ЕКЗ, зазвичай підсаджують не один, а кілька ембріонів. Це істотно збільшує шанси на успіх, адже з 2-3 один може прижитися, і успіх буде досягнутий.

На даний момент працює спеціальна методика - ембріоскопія. Вона дозволяє відстежувати стан запліднених ембріонів не за допомогою мікроскопа, а спеціальною комп'ютерною програмою. Це виключає людський фактор і дозволяє з декількох ембріонів вибрати той, що найкраще розвивається.

На жаль, в Україні зараз ембріоскопія не дуже поширена і стоїть досить дорого. Саме тому репродуктологи пропонують жінкам підсаджувати кілька ембріонів, щоб збільшити шанси на успіх.

Але не все так просто - багатоплідна вагітність таїть в собі загрозу здоров'ю і навіть життю матері і дітей. Особливо це стосується жінок, які не народжували раніше. Чим же небезпечна багатоплідна вагітність?

Подвійне щастя

Якщо вам підсаджують кілька ембріонів (а так поступаю в більшості випадків ЕКЗ), ви повинні бути готові до будь-якого результату. Процедура може пройти безрезультатно, або приживеться один плід, або відразу декілька.

Однак багатоплідна вагітність тягне за собою ризик викиднів і передчасних пологів, а також сильно позначається на здоров'я жінки, адже виносити кілька дітей - це складне завдання для організму.

Ризики не такі великі, як може здатися, проте вони реальні. В результаті багатоплідної вагітності діти часто народжуються на ранніх термінах - аж до того, що для нормальної життєдіяльності їм необхідна штучно створене середовище.

Багатоплідні вагітності частіше закінчуються викиднями, тому лікар, швидше за все, порекомендує вам провести останній триместр в ліжку або навіть в лікарні. Під час пологів можуть виникнути ускладнення, в результаті яких знадобиться оперативне втручання для пологів.

Бути чи не бути?

Підсадка 2-3 ембріонів безумовно збільшує шанси на успіх ЕКЗ. Однак ви повинні розуміти, з яким ризиком це пов'язано. Однак якщо ви жадаєте отримати дитину, або не проти виношувати близнюків, незважаючи на всі складності, можете використовувати кілька ембріонів для підсадки. Головне в такій ситуації - постійне спостереження у лікаря.

Крім ембріоскопії, є ще один метод запліднення - так званий IVM. У його рамках з тіла жінки витягають недозрілий яйцеклітину, «вирощують» її до здатності запліднюватися, після чого з'єднують із сперматозоїдом. Особливість цієї технології - в тому, що вона позбавляє від необхідності стимулювати гормонами яєчники і позбавляє пов'язаних з цим ускладнень.