Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Партнерское бесплодие

Для багатьох пар діагноз «безпліддя» здається крахом усіх надій стати батьками, однак це не так. Безпліддя буває абсолютним (наприклад, жінка не зможе виносити і народити дитину сама, якщо у неї немає матки, хоча їй може допомогти сурогатне материнство) і відносним – тобто таким, що піддається лікуванню.

Як і будь-яке інше лікування, боротьба з безпліддям починається з аналізів обох партнерів. І тільки потім опрацьовується складна тактика лікування, спрямована на те, щоб пара змогла стати щасливими батьками.

У процесі лікування ви познайомитеся з новими, незнайомими раніше термінами:

Фертильність - здатність до зачаття природним шляхом.

Субфертильність - відносне безпліддя у одного чи обох партнерів, яке піддається лікуванню.

Інфертильность - повне безпліддя, яке виключає можливість зачати дитину природним шляхом. Це буває, якщо у чоловіка повністю відсутні сперматозоїди в спермі або якщо у жінки непрохідність маткових труб.

Відповідно, різними будуть і підсумки лікування:

Якщо пара здорова за результатами аналізів, лікар може порекомендувати відпочинок (можливо, відпустку), багато позитивних емоцій і подальші спроби зачати самостійно.

Якщо ж після півроку (або року, якщо партнери старше 30) зачати все ще не виходить, і виявлені деякі проблеми, які можна вирішити лікуванням, то лікар призначає необхідний курс. Причини можуть бути якими завгодно - від гормонального збою у партнерів до проблем з потенцією або спайок в маткових трубах.

Якщо ж за результатами аналізів обидва потенційні батьки здорові, але вагітність не наступає протягом тривалого періоду, то лікарі говорять про безпліддя неясного генезу (тобто такого, що виникло з незрозумілих причин). В такому випадку є два виходи: звернутися до психолога, який, можливо, виявить приховану мотивацію і небажання мати дітей; або вдатися до допоміжних репродуктивних технологій, таких як ЕКЗ і сурогатне материнство.

Якщо ж проблема виявлена ​​тільки в одного партнера, вихід може бути різним. Можливо, це буде просто лікування проблеми, а можливо, пара буде змушена скористатися донацією яйцеклітин або сперматозоїдів, якщо організм одного з партнерів виявиться нездатним виробляти їх самостійно.

У разі, коли виявлено серйозні проблеми зі здоров'ям одного або обох партнерів, які не дозволяють зачати дитину природним шляхом, варіантів може бути декілька:

- сурогатне материнство;

- донація яйцеклітин;

- донація сперми.

Всі ці види лікування включають в себе проходження протоколу ЕКЗ.