Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Мифы о бесплодии

Чутки і домисли, якими овіяна проблема безпліддя, породили безліч міфів, яким вірять безплідні пари. Спробуємо внести ясність і спростувати найпоширеніші з них.

Міф № 1 Чим частіше займатися сексом, тим більше шансів зачати дитину.

Щоб зачати бажаного малюка, займатися любов'ю щодня незалежно від бажання і потреб абсолютно не обов'язково. У тілі жінки сперматозоїди зберігають активність до 3 діб, і за цей час може відбутися запліднення. Єдиний важливий етап - це період від 6 днів до овуляції і пізніше, саме в цей період вірогідність зачати найвища.

Міф № 2 Якщо не виходить зачати, доведеться робити ЕКЗ

Це не так, насправді причин безпліддя безліч, і в першу чергу їх потрібно діагностувати. ЕКЗ - це не просто процедура, після якої з'являються діти, це повноцінний цикл лікування, і призначити його може тільки лікар.

Тим більше що багато причини безпліддя можна вирішити прийомом спеціальних препаратів, коригувальних гормональний рівень, або за допомогою хірургічного втручання. ЕКЗ рекомендують в основному жінкам старше 40 років, які протягом довгого часу не можуть зачати самостійно, а також у випадках складного безпліддя - такого, як непрохідність або повна відсутність маткових труб.

Міф № 3 Лікувати безпліддя - довго і боляче

Так, лікування безпліддя може затягнутися, особливо якщо батькам за 30-35 років і це перша дитина. Однак про біль не може бути й мови - всі процедури, які мають на увазі серйозне втручання, проводяться під наркозом, а діагностика і зовсім не вимагає анестезії.

Міф № 4 Безпліддя - це тільки для тих, хто не може зачати першу дитину

Насправді, репродуктивна функція знаходиться під загрозою незалежно від наявності у вас дитини. Кожен день наше репродуктивне здоров'я страждає від багатьох негативних факторів - навколишнього середовища, звичок, способу життя і віку. Так що безпліддя може бути і вторинним - це коли у вас вже є діти, однак ви з якихось причин не можете зачати знову.

Міф № 5 Якщо чоловік може займатися сексом і у нього є еякулят, значить, з його репродуктивним здоров'ям все добре

Насправді, все не так просто. Щоб судити про здатність чоловіка до зачаття, потрібно дослідження його сперми на наявність здорових і активних сперматозоїдів. Крім того, сила еякуляції може бути недостатньою для нормального зачаття.

Міф № 6 Після ЕКЗ народжується двоє або троє дітей

Це не так. Оскільки процедура ЕКЗ складна, забирає багато часу і грошей, лікарі намагаються поміщати в організм жінки не один, а кілька ембріонів. І - так, в таких випадках іноді вони приживаються все, однак відсоток подібних зачаття не більш, ніж при природному заплідненні.