Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

ЭКО на троих

На даний момент розробляється новий метод лікування безпліддя - це так зване «трьох родительське ЕКЗ». Він все ще досліджується в Великобританії і Сполучених Штатах і обіцяє скоро побачити світло.

В його основі лежить втручання в ДНК, і довгий час питання про такий метод лікування не отримував належного схвалення у Британській Палати Громад, і тільки тепер учені всерйоз взялися за справу.

Цей унікальний метод дозволяє жінкам, чия ДНК має генетичні дефекти, мати все ж власних дітей без ризику передачі їм будь-яких спадкових захворювань. В недалекому майбутньому Великобританія, ймовірно, стане першою країною, яка проводила такі процедури. На даний момент в усьому іншому світі настільки серйозні втручання в ДНК заборонені законом.

Суть методу полягає в тому, то у двох жінок - матері і донора - беруть яйцеклітини, а потім з хворої яйцеклітини переноситься ДНК в здорову. Це дозволить народитися абсолютно здоровій дитині, генетично належить жінці з дефектами ДНК.

Саме тому таке ЕКЗ названо трьох родительськім, адже дитина виходить з симбіозу ДНК матері, батька і жінки-донора.

Дефекти в мітохондріях (а саме на їх лікування спрямована процедура) стають причиною генетично передаються захворювань у одного з 5 тисяч дітей, і в перерахунку на світовий рівень ці цифри значні: приблизно півтора мільйона людей є носіями подібної ДНК.

Заміщаючи мітохондрії однієї жінки іншими, вчені планують запобігти подальшій передачу мутагенної ДНК дітям. Це допомагає виключити можливість наявності у дитини серйозних мутацій, які вражають найчастіше м'язи (включаючи серце) і головний мозок. Ця процедура проводиться саме з яйцеклітинами, тому що саме жінки є носіями мітохондріальних мутацій, а деякі з них про це навіть не підозрюють через відсутність симптомів.

Проведення голосування, яке зробило можливим подібне лікування, було дуже складним. Понад десять років вчені намагалися домогтися зміни закону, який забороняє втручання в людську ДНК, зокрема - заміщення мітохондрій. Втім, вченим можна було проводити експерименти, але використовувати їх на людях, в тому числі в репродуктивній медицині, заборонялося категорично.