Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Сколько стоит суррогатное материнство?

Сурогатне материнство - це процес виношування жінкою ембріона, отриманого в результаті штучного запліднення з використанням клітин інших людей. Сурогатна мати не може бути генетично пов'язана з дитиною, і навіть якщо для ЕКЗ використовується донорська яйцеклітина, вона береться у третьої жінки-донора. При це після пологів жінка віддає дитину його законним батькам.

Скільки ж коштує сурогатне материнство?

Щоб відповісти на це питання, потрібно розібратися в самому процесі виношування вашого малюка іншою жінкою. Отже, структура витрат на сурогатне материнство полягає в наступному:

 • - Ціна ЕКЗ, ІКСІ (при необхідності), забору яйцеклітин і інших послуг клініки репродуктології;
 • - Обстеження сурмами;
 • - Препарати, які сурмама приймає в рамках циклу ЕКЗ;
 • - Її проїзд та проживання;
 • - Прописані в контракті зобов'язання в разі невдалого ЕКО або викидня;
 • - Щомісячні виплати сурогатній мамі;
 • - Курирування вагітності;
 • - Лікування у випадках форс-мажору (наприклад, загрози викидня або важко переносять вагітності);
 • - Забезпечення пологів і перебування в пологовому будинку;
 • - Оплата юристам;
 • - Компенсація сурмами після того, як вона віддасть вам дитину;
 • - Виплати за багатоплідну вагітність (якщо в процес ЕКЗ прижився не один ембріон);
 • - Виплати сурмамі за складні пологи або кесарів розтин.

Це - майже повний перелік витрат, які очікують майбутніх батьків. Далі все залежить від конкретної клініки і сурогатної мами, договори складаються індивідуально в кожному конкретному випадку. Здебільшого, надані пункти, хоча і написані в загальних рисах, дають повне уявлення про картину і можливі підводні камені сурогатного материнства.

З 2012 року в Україні діє закон, який дозволяє використовувати послуги сурогатних матерів тим парам, що не зареєстровані в шлюбі або самотнім жінкам, які не можуть мати дітей. Але, через велику кількість прогалин в даному законі, для нормального протікання сурогатного материнства і благополучного його завершення потрібна консультація і підтримка професійного юриста.

Центри репродуктивного здоров'я в Україні дали унікальну можливість мати дітей тим парам або жінкам, які не могли про це навіть мріяти. Відмінній роботі клінік сприяє і продумане законодавство України: зокрема, на відміну від сусідньої Росії, у нас генетичні батьки дитини мають на нього всі права, тоді як сурогатна мати не має можливості після пологів оголосити його своїм і залишити собі.

Вартість послуг клініки залежить від процесу ЕКО, необхідності використовувати донорські ооцити, а також ступеня оснащеності клініки новітніми технологіями. Також ціна ЕКО зростає, якщо ви віддаєте перевагу провести дослідження ембріонів, щоб вибрати з них найбільш розвинений, або щоб визначити наявність генетичних захворювань.

На першому етапі менструальні цикли сурогатної та генетичної мами синхронізуються, щоб отримати можливість використовувати яйцеклітини однієї жінки для зачаття інший. Потім організм сурмами готують до запліднення і переносять в неї вже готовий ембріон.

Таким чином, ціна сурогатного материнства в Україні ділиться на дві частини: вартість лікування в репродуктивної клініці і вартість послуг сурогатної матері. І, якщо з лікування у вас не виникне проблем, то з сурогатною матір'ю слід обов'язково скласти договір, в якому буде розписаний кожен пункт виношування дитини. Саме від нього залежить успішний результат - народження вашої дитини.