Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

nevynashivanie.jpg

Невблаганна статистика свідчить, що від 15 до 25% всіх вагітностей в різних країнах закінчуються викиднями. При цьому в цих даних немає принципової різниці між природною вагітністю або досягнутої за допомогою ЕКЗ. Хоча жінки, які вдаються до допомоги репродуктивної медицини, вже знаходяться в зоні ризику за станом здоров'я.

Проблема полягає в тому, що причини викиднів криються в організмі більшості жінок, абсолютно здорових зовні. Давайте розглянемо докладніше ці причини.

У більшості викиднів (до 70%) винні гормони. З ними пов'язана недостатність яєчників і неправильна робота плаценти, яка нездатна прийняти і нормально закріпити ембріон. І це здебільшого стосується саме тих жінок, які вагітніють природним шляхом, тому що будь-яке лікування безпліддя має на увазі обстеження і коригування рівня гормонів в організмі жінки.

До частим викиднів призводять також оперативні втручання: від вискоблювання за медичними показаннями до частих абортів, навіть на ранніх термінах. Не менший ризик несуть в собі запальні процеси репродуктивної системи, інфекційні захворювання або заведомом патогенна флора організму. Велике значення має і спосіб життя - куріння, неконтрольоване вживання алкоголю, а також деякі лікарські препарати здатні стати серйозною перешкодою для зачаття і нормального розвитку ембріона.

Часто на ранніх етапах вагітності викидень відбувається через генетичних відхилень у ембріона. Хоч як це прикро, організм просто позбавляється від збиткового маленької людини, якщо відчуває його аномальне розвиток.

Уже в другому триместрі вагітності (це вважається досить серйозним терміном, і викидень в цей час небезпечний для жінки) вагітність переривається через патологій в організмі жінки, часто - через патологій розвитку матки, таких як її неправильна форма.

Чому викидні відбуваються постійно?

Якщо трапляється другий викидень, це називається звичним невинашіваем і свідчить про серйозні патологіях в організмі жінки. Це - свідчення того, що під час першого переривання вагітності жінку не обстежували або обстежили недостатньо якісно. Навіть ваш лікуючий лікар може просто розвести руками, і тоді лікування доведеться брати в свої руки. В першу чергу, потрібно знайти по-справжньому гарного фахівця, який призначить адекватні і ретельні дослідження і буде курирувати лікування на кожному етапі. В обов'язкові дослідження входять:

  • - Обстеження на аномалії в хромосомах;
  • - Дослідження рівня гормонів;
  • - Аналіз на наявність шкідливих досліджень і інфекцій;
  • - ультразвукове дослідження;
  • - Обстеження зразків абортивних тканин;
  • - Біопсія порожнини матки.

Після обстеження і лікування можна планувати нову вагітність, однак це важливо робити не раніше, ніж через 6 місяців після викидня. Однак лікування є обов'язковим, як і ретельне обстеження організму, щоб уникнути повторних викиднів. Не варто ризикувати своїм здоров'ям і майбутніми дітьми, краще витратити час на лікування.