Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

photo_383.jpg

Сучасна медицина здатна допомогти буквально всім, хто зіткнувся з проблемою зачаття дитини. І багато жінок вдаються до використання донорської сперми, щоб мати можливість зачати дитину. Деякі це роблять через серйозні проблеми з репродуктивною функцією у чоловіка, а деякі просто хочуть народити дитину для себе, не маючи чоловіка.

У донорства сперми є тільки один істотний мінус - особистість донора залишається невідомою, це регламентується лікарською таємницею і законодавством України. Тобто ви при всьому бажанні не зможете особисто познайомитися з чоловіком, який дав вам щасливу можливість мати дитину.

Всупереч думці, що будь-який шкодує може здати сперму, а потім в результаті цього у жінки народиться дитина з хворобами або хворими нахилами, насправді такі чоловіки проходять надзвичайно строгий відбір.

У нашій країні є кілька банків сперми - в Києві, Харкові та на західній Україні. Втім, це - найбільші банки, а в іншому у кожної по-справжньому гарною клініки репродуктивного здоров'я є свій особистий банк сперми.

Зразки сперми зберігаються в глибокому заморожуванню рідким азотом в спеціальних пластикових контейнерах, що гарантує їх збереження і працездатність сперматозоїдів після розморожування. І кожен із зразків оснащений даними про донора, такими, як група крові, резус-фактор і загальні дані про зовнішність.

Жінка або сімейна пара, які звертаються в банк сперми, не можуть дізнатися ім'я донора, проте загальна інформація у вас все ж є. У Європі, наприклад, до донорської сперми докладають невелику анкету, з якої ви можете дізнатися про особисті уподобання чоловіка і трохи про його особистості.

Хто може бути донором?

Банки сперми працюють під керівництвом ВООЗ, і до бажаючих стати донором пред'являють досить високі вимоги.

Зокрема, чоловік повинен бути не старше 32 років (в деяких банках - не старше 35). У нього повинні бути свої здорові діти (як мінімум один), а також він повинен пройти суворі огляди на фізичне і психологічне здоров'я. У них входять:

- Огляд у уролога;

- Аналізи на гепатит та ВІЛ-інфекцію;

- Аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом;

- Аналіз групи крові і резус-фактора;

- Обстеження на наявність генетичних захворювань;

- Загальний огляд у терапевта;

- Консультацію психіатра.

Коли все обстеження пройдено, чоловік здає сперму, і її заморожують для подальшого використання. Однак використовувати її будуть не раніше, ніж через 6 місяців - саме через такий термін чоловік повинен пройти повторне обстеження, тому що деякі захворювання мають довгий інкубаційний період і складно діагностуються на ранніх етапах. Тільки після цього його сперму вносять в каталог. Її використовую не більше 5 раз в рамках лікарської етики.

Клініки, які надають сперму, гарантують достовірність анкетних даних та здоров'я донора, адже від цього залежить їхня репутація.