Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Как влияет возраст мужчины на его способность к зачатию?

Все частіше сучасні люди відкладають власне материнство і батьківство в довгий ящик. Це відбувається тому, що вони хочуть відбутися в житті, досліджувати світ, пізнати багато нового, а не возитися всю свою юність з пелюшками. Це цілком зрозуміле бажання.

Не менш зрозуміло і бажання зрілих, що відбулися чоловіків брати собі в дружини молодих чарівних осіб, які стануть справжньою окрасою життя, не дадуть зрілому партнеру покритися мохом і, звичайно ж, з якими можна завести дітей.

Але, якщо жінкам все репродуктологи настійно рекомендують не зволікати занадто довго і заводити дітей до 35 років, то про чоловіків такої інформації зазвичай не надходить. Що це означає? Що чоловік здатний бути батьком в будь-якому віці, і все залежить тільки від жінки?

Звичайно ж, це не так. Якість сперми чоловіка, його потенція і лібідо нітрохи не менше важливі для нормального зачаття, ніж жіноче здоров'я.

Отже, міф №1: кількість сперматозоїдів у чоловіків з віком не змінюється.

Правда: з віком у чоловіків не змінюється кількість сперматогоний - це стовбурова клітина, з якої потім розвинеться сперматозоїд. І саме з цим починаються проблеми в зрілому віці - у чоловіків сперматогонии просто не розвиваються, і кількість сперми неухильно знижується. Втім, сперматозоїди не пропадуть зовсім, але їх кількість буде надзвичайно мало. Хоча, є в історії браві чоловіки, які заводили дітей і в глибокій старості.

Міф № 2: Чоловіче лібідо не слабшає

Правда: У цей можуть вірити тільки ті дами, які ніколи так близько не спілкувалися з зрілими чоловіками. Насправді, з віком знижується кількість вироблюваного тестостерону, в результаті чого слабшає лібідо і стає не такою яскраво вираженою ерекція. Таким чином, до старості чоловіки стають не здатні займатися сексом взагалі.

Міф № 3: Сперматозоїди чоловіки ніколи не бракує «бадьорі» для зачаття.

Правда: Ні, це не так. У зрілих чоловіків сперматозоїди не розвиваються досить, щоб мати ту ж швидкість і свого роду наполегливість. Тому вони можуть просто не дістатися до яйцеклітини. Крім того, з віком слабшає і сила еякуляції у чоловіків, через що у сперматозоїдів ще менше шанс на успіх.