Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

 

Что нужно, чтобы пережить кризис ЭКО

1. Підтримка партнера

Лікування безпліддя може стати серйозною перешкодою на шляху теплих сімейних відносин, і навіть привести до кризи цих відносин. Незважаючи на те, що зараз партнери потрібні один одному як ніколи і ніхто вас більше так не розуміє, часто відбувається віддалення один від одного. Важливо розуміти, що партнер не може читати ваші думки і ваші з ним почуття не можуть збігатися. І це ще не робить його черствим або байдужим до вашої проблеми, просто, можливо, він переживає її по-іншому.

Спробуйте пройти цей складний шлях разом, незважаючи на всі розбіжності. Адже дорослі люди завжди можуть почути і зрозуміти іншого. Спільна боротьба за сімейне щастя згуртує вам і додасть впевненості у партнері, і ви зможете покластися на нього завжди. Щоб зрозуміти один одного, знаходите час залишатися наодинці, проводити спільний відпочинок (саме відпочинок, а не чергове обговорення проблем із зачаттям!), а також проявляйте почуття. Пам'ятайте, що світ не закінчується на ЕКЗ, а у вас є кохана людина, якій повинні приділяти увагу і ласку. Це допоможе зміцнити відносини і створити сім'ю по-справжньому щасливою, щоб малюк народився у люблячих і дбайливих батьків, здатних протистояти будь-яким негараздам.

2. Сім'я і друзі

Дружні стосунки, як і родинне коло, можуть стати відмінною підмогою в боротьбі зі стресом і постійною напругою. Не варто уникати сімейних посиденьок або дружніх вечірок просто тому, що вам не хочеться ні з ким розмовляти. Замикатися в собі - не вихід, це може привести до депресії і постійного гнітючого відчуття туги або провини за те, що ви не здатні мати дітей. Якщо ви переживаєте, що безтактні питання і дурні поради оточуючих людей можуть зробити вам боляче, згадайте про те, що ви - доросла людина, і можете припиняти їх на корені. Спокійно і твердо поясніть, чому ви не хочете чути нічого подібного в свою адресу, і жити відразу стане набагато простіше. Особливо це важливо для близьких людей: просто поясніть їм, яка турбота вам зараз допоможе, а яка - зробить тільки гірше.

3. Допомога професіоналів

Допомога спеціаліста важлива, в першу чергу, тим, що допомагає позбавити від гнітючого відчуття туги або тривоги, яке заховано глибоко всередині. Є речі, в яких ми не хочемо признаватися навіть самі собі, і допомога друзів в цьому не допоможе, тут потрібен професійний психолог. Саме він створює для вас спеціальне місце і час, де ви зможете спокійно обговорити всі негаразди. При цьому ви будете відчувати себе в безпеці, а фахівець стане вашим вірним другом і надійним провідником у дорозі до спокою і гармонії.

Важливо правильно визначити, на що будуть спрямовані ваші зусилля. Можливо, вам вистачить однієї-двох зустрічей, щоб розібратися в корені проблеми і почати самостійне її рішення. А можливо. Вам знадобиться сімейна терапія, якщо ваш чоловік вас сильно турбує або ви щось боїтеся або не можете йому сказати. Приховані претензії один до одного - це жахливо, тому що вони мають тенденцію виливатися в самий невідповідний момент і в дуже грубій формі, через що закінчуються навіть найстійкіші шлюби.

Перед тим, як звернутися до психолога, дайте відповідь самі для себе на ряд питань (це допоможе на сеансах):

- Скільки сил у вас відбирає боротьба за свого малюка?

- Скільки вона відібрала у вашому особистому житті, кар'єри, сім'ї?

- Як ви оцінюєте свій стан? (Туга, надія, відчай)

- Які сни вам сняться?

- Як ви відчуваєте попередні невдалі спроби зачати дитину? (Якщо вони були).

- Які думки про материнство відвідували вас в юному віці?

- Що змінило б у вашій родині поява дитини?

Психолог допоможе вам зробити довгий шлях від відчаю до нової боротьби за власне щастя. Ви зрозумієте, що ви відчуваєте насправді, навчитеся не придушувати і не приховувати цього, а також зможете вільно говорити зі своїм партнером про виявлені проблеми, які вас турбують. На сеансах ви зможете зняти з себе частину емоційного вантажу, звільнитися від цього нескінченного тиску, яке заважає вам жити. Пам'ятайте: ваше психологічне здоров'я так само важливо для зачаття, як і фізичне.