Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

posle_perenosa_embrionov.jpg

Чого не можна робити після перенесення?

Перенесення ембріонів - це завершальний етап такого відповідального шляху, як протокол ЕКЗ. Ембріони переносяться в порожнину матки, де вони через 4 дня закріпляться на стінці матки і будуть далі розвиватися (в разі підсадки бластоцисти - через 2 дні). Саме тому перші кілька днів рекомендується зберігати постільний режим, щоб дати ембріону можливість закріпитися в матці. Втім, з четвертого дня ви можете повернутися до звичного способу життя, за виключенням деяких речей, які робити не можна:

1. Піднімати щось важче 2 кг (інакше високий ризик викидня).

2. Бігати й стрибати.

3. Займатися сексом до передбачуваного терміну наступної менструації.

4. Ходити в лазню або приймати гарячі ванни (обмежтеся душем).

5. Подовгу бувати в жарких або холодних приміщеннях.

6. Приймати ліки без відома лікуючого лікаря.

7. Піддавати себе стресу і серйозним емоційним переживанням.

Через 2 тижні після перенесення аналіз ХГЧ покаже, вагітні ви чи ні. Позитивний результат означає, що ембріони закріпилися і вагітність розвивається. Однак в будь-якому випадку вам необхідно буде через 3 тижні після перенесення (через тиждень після тесту) прийти на ультразвукове дослідження. Як би ви не були зайняти новими клопотами і заслуженим нарешті щастям, це необхідно зробити. На УЗД проявиться розташування плода, і саме в цей період діагностується позаматкова вагітність.

Навіть якщо показники ХГЧ низькі, необхідно повторити аналіз через кілька днів, щоб знати напевно. Якщо ж спроба виявилася невдалою, ви можете повторити її через 3 менструальних цикли. А якщо у вас залишилися заморожені ембріони, то можна пробувати знову вже через місяць.