Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Образ жизни после переноса эмбрионов

Кожна жінка після ЕКЗ задається питанням: як же себе вести? Що можна робити, а що - ні? Тут ми зібрали корисні поради лікарів і тих жінок, які вже пройшли через перенесення ембріонів (а то і не одне).

1. Не можна займатися сексом після пункції яєчників, хоча ваш лікар може вам це дозволити. До перенесення ембріонів краще утриматися від інтиму.

2. Як тільки вам перенесли ембріони, потрібно лягти і повністю розслабитися. Небажано соватися, постійно відволікатися на щось і напружувати м'язи, особливо - м'язи живота. Не варто переживати: ви навіть не помітите, як пролетить цей час, поки у вас буде стояти крапельниця, а ви будете спілкуватися з іншими дівчатами, які прийшли на протокол ЕКЗ.

3. Важливо зберігати бадьорість духу та гарний настрій. Пам'ятайте, що в організмі все взаємопов'язано, і навіть поганий настрій може зіпсувати вам результат перенесення.

4. Вам слід заздалегідь обговорити з лікарем, що ви будете робити в разі, якщо з'явиться біль (це нормально після пункції). Зазвичай біль з'являється у тих жінок, у яких завжди були болючі місячні. Однак якою б інтенсивності вони не були, їх не можна терпіти. Порадьтеся з лікарем щодо того, як ви будете боротися з болем: можливо, вам допомагає звичайна но-шпа, якщо ж ні, вам необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб ви не нашкодили собі.

5. Бажано після перенесення хоча б перші пару днів зберігати спокійний режим життя. Не обов'язково потрібно лежати в ліжку і нічого не робити, однак варто вберегти себе від фізичних і емоційних навантажень, стресу і будь-якої роботи. Через кілька днів ви вже можете повертатися до нормального ритму життя (якщо захочеться), або взяти на роботі відпустку і провести час в своє задоволення.

6. Постарайтеся звести до мінімуму домашні справи. Звичайно, якщо вам в радість поратися по дому, то можете продовжувати це робити, однак вам все ще потрібно уникати серйозних фізичних навантажень.

7. Перенесення ембріонів негативно позначається на імунітеті. Саме тому, якщо ви раптом відчуваєте, що захворієте, вам варто звернутися до лікаря. Можливо, він просто поставить вам крапельницю з імуноглобуліном, і хвороба відразу відступить.

8. Багато жінок переслідує відчуття, що у них ось-ось почнуться місячні. Не варто засмучуватися, це - не показник невдачі. Взагалі все особисті відчуття краще відкласти в довгу шухляду, адже вони можуть бути оманливими і засмутити вас завчасно. Результат перенесення буде зрозумілий тільки після тесту на гормони, а до цього вам не варто себе нервувати. Однак, якщо виділення стають вираженими, вам обов'язково варто зателефонувати своєму лікарю. Не займайтеся самолікуванням або заздалегідь обговоріть з лікарем, що робити в такому випадку. Якщо ж крові дуже багато, слід негайно викликати швидку допомогу.