Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Переживания при лечении бесплодия

Само по собі початок лікування безпліддя, перші кроки на цьому шляху - це вже величезна подія. І вони мають величезний вплив на наші емоції і самопочуття, адже мова йде про можливість нарешті стати батьками. Особливо це важливо для жінок, адже думки про майбутнє материнство не даватимуть спокою ні вдень, ні вночі. З одного боку, це дає колосальний приплив сил для боротьби за свою дитину, з іншого - загострені почуття можуть вилитися в стан постійної тривоги.
Певне сум'яття при підготовці до материнства - це нормально, тому що ваша психіка готується до того, що ви будете думати і дбати, в першу чергу, про свого малюка, розуміти і відчувати його потреби і реагувати на найменші зміни в його організмі і настрої.
Те ж саме відчувається і під час лікування від безпліддя, але з певними особливостями. По-перше, емоції загострюються до межі, і з цим потрібно навчитися щось робити, інакше нерви просто не витримають.
Це не дивно, адже зазвичай прихований від усіх і проходить непомітно процес зачаття тут видно як на долоні. До нього прикута увага великої кількості людей: весь медичний персонал стежить за тим, вийде у вас зачати чи ні. При цьому під час лікування навіть в кращих клініках ніхто не може гарантувати вам успіх, що призводить до стану тривожного очікування і напрузі, що росте з кожним днем.
Обидва партнери переживають величезний тиск на нервову систему, і жінки проходять через це куди більш болісно. Серйозні проблеми і зриви починаються тоді, коли жінка намагається придушити в собі ці емоції, приховати їх від усіх або не звертати на них уваги. Все це виливається в бурхливі істерики, сварки з коханою людиною аж до звинувачення його в нездатності до зачаття дитини, і нерідко призводить до депресій.
Кожна з жінок переживає лікування по-своєму. Хтось намагається тримати все під контролем, в тому числі і себе, намагаючись зберегти маску спокою і благополуччя в родині. Хтось же реагує дуже бурхливо, присвячуючи буквально всіх і кожного в свої переживання і проблеми, влаштовуючи істерики і ридаючи в подушку.
Часто нездатність мати власну дитину призводить до серйозної озлобленості на тих, у кого він є: життя здається несправедливою, а заздрість з'їдає всі сили.
Як собі допомогти?
Важливо вловити той самий момент, коли нормальні тривоги, переживання і сподівання обертаються проти вас, перетворюючись в монстрів, які не дають нормально жити. Навіть якщо вам здається, що це нормальний процес і з ним не потрібно нічого робити, задумайтеся: адже навіть ваш поганий емоційний стан може стати причиною того, що ви просто не зможете зачати дитину, як би не намагалися.
Жіночий організм - це не просто біологічний механізм з твердо структурованими зв'язками. Це - гармонія душі і тіла, за допомогою яких і досягається щастя.
Щоб боротися з переживаннями, потрібно не стримувати їх, а дати їм вихід. Головне - щоб цей вихід був грамотним і не заподіював шкоди нікому з навколишніх. Для початку спробуйте знайти правильні слова, які будуть передавати точно все, що ви відчуваєте. Як відомо, озвучені проблеми стають наполовину менше, і вам дійсно стане простіше, як тільки ви сформулюєте, що саме ви відчуваєте.