Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

maxresdefault.jpg

Ембріоскопія - що це і як пов'язане з ЕКЗ

ЕКЗ, або штучне запліднення, не дивлячись на свою не дуже благозвучну назва, є важливою медичною процедурою для лікування безпліддя в складних випадках. Вона полягає в тому, що яйцеклітину і сперматозоїд (попередньо перевірені) з'єднують в лабораторних умовах, і тільки потім поміщають в матку. Все це дозволяє домогтися високого відсотка успіху навіть у тих, хто і не мріяв про дитину.

Однак процедура ЕКЗ досить складна, і обходиться недешево. Саме тому з метою підвищення шансів на успіх в матку зазвичай поміщаються кілька ембріонів (до трьох). І в якийсь момент це стало проблемою, адже ЕКЗ перетворилося на лотерею - неможливо було вгадати, скільки ембріонів приживиться, а адже не всі жінки готові до декількох дітях відразу.

При цьому рідко коли жінки всерйоз замислювалися, наскільки важкою може бути багатоплідна вагітність (особливо перша) і який ризик вона несе в собі для матері і дітей - який сенс в цій інформації, якщо жінка вже згодна на все, щоб отримати свого рідного малюка? Однак все ж про них слід знати.

Ризики багатоплідної вагітності:

Для дітей:

- Мала вага;

- Слабкість малюка і необхідність використовувати реанімацію;

- Висока ймовірність викиднів;

- Вище ймовірність інфікування внутрішньоутробно;

- Вища ймовірність загибелі плоду в матці або в момент пологів;

- Ризик серйозних травм в момент пологів;

- Частіше трапляється відшарування плаценти.

Для матері:

- Вище ризик еклампсії;

- Дуже висока ймовірність передчасних пологів;

- Підвищений ризик «отримати» діабет або анемію після вагітності;

- Ймовірність гестозу підвищена в три рази;

- Набагато частіше трапляються передчасний відхід навколоплідних вод;

- Часто скорочення матки занадто слабкі для нормальних пологів;

- Високий ризик кровотеч в період після пологів.

Ембріоскопія - спосіб уникнути всіх цих ризиків

Саме для того, щоб дати жінкам можливість народити одну дитину (тим більше, що у випадках, коли перша вагітність - багатоплідна, виносити її дуже важко і дуже ризиковано), була винайдена ембріоскопія.

Це прилад, всередину якого поміщаються запліднені яйцеклітини, де вони будуть якийсь час зростати і розвиватися поза організмом матері. Відмітна особливість його в тому, що лікарі можуть спостерігати кожен етап розвитку окремих ембріонів, і їм в цьому допомагає спеціальна комп'ютерна програма, яка кожну хвилину стежить за ембріонами і може виявити, який з них найбільш життєздатний. Саме його і вибирають для підсадки в матку - у нього найбільший шанс вижити, і вже немає необхідності грати в лотерею з тілом жінки, підсаджуючи відразу кілька ембріонів.

Як показує досвід, такий спосіб відбору ефективний для жінок до 37 років під час проходження першого або другого протоколу ЕКЗ - ймовірність настання вагітності близько 60%, що є дуже високим результатом.