Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

2242.jpg

Поки люди молоді, вони не особливо піклуються про здоров'я, думаючи, що організм цілком впорається з проблемами за рахунок великих ресурсів. Але через деякий час неправильний спосіб життя починає позначатися на самопочутті, а іноді - і на здатності до зачаття дитини.

Чи варто говорити, що перше, що повинна зробити пара з діагнозом безпліддя - це в корені змінити звичний спосіб життя на більш здоровий. Отже, які 5 правил існують для тих жінок, які хочуть стати мамами?

1. Вибирати продукти

Більшість з нас вибирає продукти «на автоматі», керуючись звичкою. Це призводить до одноманітності раціону і звички купувати тільки шкідливу їжу. Вам варто задуматися: чи правильно ви харчуєтеся? Чи всього достатньо у вашому раціоні для нормального самопочуття? Здорове, продумане і збалансоване харчування призведе до нормалізації багатьох важливих процесів в організмі, в тому числі і до стабілізації рівня гормонів, що особливо важливо для майбутніх батьків. Приділіть увагу свіжим овочам і фруктам, злакам, рибі і кисломолочним продуктам.

2. Триматися подалі від побутової хімії

Хімікати, що містяться у всіх видах миючих, отруюють вас і сильно впливають на здатність до зачаття. Замініть хімію в своєму будинку на екологічні засоби, якщо хочете мати дітей.

3. Позбавтеся від кави

Вважається, що добова норма - це близько 2 чашок кави. Однак, якщо ви плануєте зачати, вам слід позбутися звички пити каву, тому що вона впливає на ваш гормональний фон. Якщо вам необхідно підбадьоритися, використовуйте різні сорти чаю: мате або пуер, а також імбирний чай або женьшень відмінно впораються з цим завданням! Не можна тільки пити зелений чай - він теж містить кофеїн.

4. Носіть спідниці

Немає прямих свідчень носити саме спідниці - всіма улюблені джинси не порушують нічого в крихкому жіночому організмі. Однак жінка, яка вважає за краще спідниці і сукні, виглядає зовсім інакше в очах партнера - більш жіночною, привабливою і бажаною. Та й почувається така дама набагато впевненіше і щасливіше. Так що - носіть спідниці!

5. Вживайте вітаміни

Існує кілька важливих мінералів і вітамінів, які мають безпосереднє відношення до репродуктивної функції жінки. Це вітаміни групи В, залізо і цинк, а також фолієва кислота. Всі вони допомагають сперматозоїду запліднити яйцеклітину, яйцеклітині пройти весь шлях до матки і прикріпитися в ній.