Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Внематочная беременность

Вагітність, що нормально протікає, як відомо, починається з заплідненої яйцеклітини, яка надійно прикріплюється до стінки матки і знаходиться там 9 місяців. Однак трапляється й так, що яйцеклітина не може закріпитися в матці, а залишається в матковій трубі, шийці матки або в цервікальному каналі. Все це - патології, які вимагають хірургічного втручання, адже позаматкова вагітність загрожує здоров'ю і життю жінки.

Фактори ризику

Немає абсолютної гарантії, що вагітність буде протікати нормально, проте можна істотно знизити ризик, якщо ретельно обстежитися. Серед основних «винуватців» позаматкової вагітності лікарі виділяють наступні чинники:

- Ендометріоз (розростання клітин ендометрію - внутрішнього шару матки);

- аномалії розвитку маткових труб або матки;

- запалення статевих органів (хронічні або не цілком вилікувані);

- ряд хірургічних втручань (в тому числі аборти);

- гормональний збій;

- внутрішньоматкова спіраль.

Симптоми

Основна підступність позаматкової вагітності полягає в тому, що її симптоми дуже схожі з плином нормальної вагітності: це токсикоз, груди, що набухають, затримка місячних.

Проблема в тому, що ембріон, що прикріпляється до поверхні, починає досить швидко рости. І, якщо матка призначена для цього і здатна витримати зростаюче навантаження, то в матковій трубі зростання ембріона викликає катастрофічні наслідки: нестерпний біль, розрив труби і подальший крововилив в черевну порожнину, який може стати фатальним без термінового хірургічного втручання. Найчастіше саме гострий біль змушує жінок викликати швидку допомогу, і вже в лікарні діагностують позаматкову вагітність.

Що робити?

Безумовно, чим раніше діагностують позаматкову вагітність, тим простіше буде її усунути і тим менш серйозними будуть наслідки. У рідкісних випадках позаматкова вагітність закінчується летальним результатом (зазвичай через неможливість звернутися за допомогою).

Тож, якщо ви - в зоні ризику, відразу після затримки менструації краще звернутися до лікаря, щоб він перевірив, де саме розвивається вагітність. Чим раніше вам поставлять діагноз, тим простіше буде провести операцію, швидше пройде загоєння і залишиться мінімум наслідків.

Навіть якщо у вас одного разу була позаматкова вагітність, ви маєте всі шанси на нормальну і щасливу вагітність. Головне - не поспішати, проконсультуватися у лікаря і обов'язково спостерігати вагітність.