Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

vitam.jpg

Пари, які витратили багато часу і зусиль на те, щоб стати батьками, готові йти буквально на що завгодно заради бажаних двох смужок на тесті.

Жоден медик не дасть вам точної відповіді, чому протокол ЕКЗ закінчився невдачею - занадто багато факторів, як зовнішніх, так і внутрішніх, впливають на вашу здатність до зачаття. Саме тому після невдалої спроби рекомендують не впадати у відчай, а пробувати ще раз, адже навіть ваш настрій може стати саме тим каталізатором, який запустить механізм репродуктивної системи.

Багато лікарів рекомендують перед ЕКЗ вести найбільш правильний і активний спосіб життя, який включає в себе також прийом корисних добавок, що містять необхідні вітаміни та мікроелементи.

Різні елементи використовують в різних цілях - щоб збільшити кількість і рухливість сперматозоїдів; щоб поліпшити якість і кількість яйцеклітин, а також для того, щоб зробити ендометрій товщим і «пухким», здатним затримати яйцеклітину.

Однією з найважливіших добавок для жінок, які хочуть завагітніти, вважається фолієва кислота. Вона призначена для того, щоб знижувати ризик появи дефектів нервової трубки у зародка, і справляється з цим дуже ефективно, запобігаючи їм на 70%. Особливо це стосується жінок, які вже народжували дітей з подібним дефектом.

Чи може недолік якихось елементів знизити шанси на вагітність?

На це питання складно дати однозначну відповідь. З одного боку, організм потребує повноцінного харчування і ряді важливих елементів, з іншого - не варто списувати безпліддя тільки на недолік в організмі чогось. Зрештою, в різних країнах жінки харчуються по-різному, а бідняки взагалі не можуть собі дозволити повноцінного раціону з усіма необхідними добавками. Але, незважаючи на це, ніяких проблем з народжуваністю у них не спостерігається.

Навіщо тоді потрібні комплекси вітамінів і мінералів?

Як мінімум, для загального зміцнення організму, стабілізації деяких зовні непомітних процесів і для повноцінного розвитку вашого малюка, звичайно ж. В кінцевому підсумку, саме певний елемент може стати каталізатором для довгоочікуваної вагітності. Якщо ж ні, то в будь-якому випадку ваш організм скаже велике «спасибі» за повноцінний раціон.

Бути чи не бути?

Обстеження перед ЕКЗ покажуть, якщо у вас в організмі не вистачає якогось вітаміну або мінералу. І, звичайно ж, цей недолік бажано заповнити хоча б для того, щоб ви відчували себе краще і впевненіше. Всі інші рекомендації вам дасть ваш керуючий лікар, який порадить, які вітаміни необхідні саме вам.