Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

13680.jpg

Всі ми звикли до того, що зайва вага несе з собою серйозну загрозу здоров'ю. Однак ми часто забуваємо, що і недостатня вага теж може бути вкрай небезпечною, особливо, якщо мова йде про планування сім'ї.

Спроби зачати дитину можуть бути однаково невдалими як з-за надмірної, так і недостатньої ваги, а патологічна звичка сидіти на дієтах тільки виснажує організм і заважає вашому щастю.

Чому у худих не виходить зачати?

Якщо жінка занадто худа, в організмі порушується вироблення гормонів через недостатність певних мікроелементів і поживних речовин. Зокрема, гіпоталамус «не справляється» з виробленням гормону, який відповідає за контроль над виробленням яйцеклітин. Низький його рівень може привести до того, що яйцеклітини просто не будуть дозрівати, а репродуктивна система - виконувати свої функції.

Що потрібно знати?

ü  Вагою, недостатньою для нормального функціонування організму, вважається така, при якій індекс маси тіла (співвідношення зросту і ваги) становить менше 18,5.

ü  Навіть якщо у вас є менструація, це ще не означає, що яйцеклітина дозріла.

ü  Якщо ви мало важите, це істотно підвищує ризик народити малюка з недостатньою вагою.

ü  При індексі маси тіла нижче 19 ваші шанси завести дитину прагнуть до нуля.

ü  В організмі жінки для нормального виношування дитини повинно міститися не менше 17% жиру, так що в список занадто худих дівчат можна додати спортсменок.

ü  Іноді неправильна вага - це причина порушеного обміну речовин, і з цим потрібно звертатися до лікаря.

Зайва вага і безпліддя

Складно сказати, що гірше впливає на здатність жінки до зачаття - недолік ваги або ії надлишок. При серйозній повноті організм жінки виробляє занадто багато гормонів, притаманних швидше чоловічому тілу. Вони в будь-якому випадку присутні, але їх надлишок призводить до серйозних порушень в роботі жіночої репродуктивної системи.

Це веде до порушення менструального циклу, не дозріванню яйцеклітини і, як наслідок, неможливісті мати дітей. Крім того, повним дамам набагато частіше діагностують синдром полікістозних яєчників - це порушення, тісно пов'язане з неправильною виробленням інсуліну і гіперсекрецією наднирників.

Порушення ваги у чоловіків як причина чоловічого безпліддя

Не набагато краще надлишок і недолік ваги впливає і на чоловічу статеву систему. Неправильне харчування, недостатня вага і часті дієти ведуть до дефіциту корисних речовин, мінералів і вітамінів, що не може не позначатися на організмі в цілому.

Недолік деяких мікроелементів призводить до «млявості» сперматозоїдів або недостатньої їх концентрації для нормального зачаття.

Надмірна вага в ряді випадків провокує розвиток діабету, що може привести як до проблем зі статевим актом в цілому, так і до повної еректильної дисфункції.

Таким чином, чоловікам не менш важливо стежити за своїм харчуванням, вести активний спосіб життя і приймати достатню кількість вітамінів і мінералів, щоб отримати довгоочікувану дитину.

Неправильна вага і протокол ЕКЗ

Якщо ви зважилися пройти протокол ЕКЗ, перед ним вам слід обов'язково привести в норму свою вагу, харчування і спосіб життя в цілому. Як надлишок, так і недолік ваги однаково погано впливають на шанси успішної процедури, і не завжди медицина здатна цю проблему обійти.

Тим більше, що порушення вашої ваги можуть погано позначитися на дитині через неправильний обмін речовин і недостачу елементарних вітамінів і мінералів.