Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

16147.jpg

Китайська цивілізація - одна з найдавніших у світі. Їх медицина, яка розвивалася тисячоліттями, увібрала в себе багато знань, які до цього дня вважаються унікальними і на диво ефективними. В першу чергу, це знання про те, як працює людське тіло, і якими законами воно підпорядковується.

У китайській медицині містяться безліч методів оздоровити, омолодити і налаштувати організм на потрібний лад. Однак серед західних людей самою зрозумілою і поширеною стала акупунктура - вплив на певні точки з метою «розбудити» окремі органи і системи. Лікування проводиться за допомогою тонких довгих голок або шляхом легкого припікання деяких точок.

Цей метод лікування застосовувався навіть у Радянському Союзі, починаючи з 50-х років. Дослідження, проведені лікарями того часу, говорять про ефективність подібного лікування, щонайменш, для порушень менструальних циклів. Процедури голковколювання врівноважують гормони естрадіол і прогестерон, тим самим сприяючи зачаттю. Це лікування тісно пов'язане з впливом на печінку, нирки і селезінку.

Використовують 4 найпоширеніші способи - класичне голковколювання, стимуляцію струмом, масаж пальцями і припікання. Способи, тривалість курсу і точки впливу відрізняються в кожному окремому випадку, але в середньому курс становить 5-7 днів, і вимагає 2-3 повтору.

Наука про перебіг енергії в тілі - дуже складна, тому, якщо ви вирішили звернутися до такого фахівця, вам потрібно вибирати його якомога ретельніше, щоб вам не нашкодили непрофесійними діями. Крім того, для процедур використовуються особливі голки з нержавіючих металів (іноді дорогоцінних), з дуже гострим кінцем і маленьким діаметром вістря (0,2-0,3 мм). Для лікування використовуються кілька видів голок для кожної зони тіла.

Західні технології доповнили науку про акупунктуру, і тепер на необхідні точки впливають також електростимуляцією з використанням невеликих електродів.

Успішність даного лікування залежить від безлічі факторів: захворювань і порушень організму, кваліфікованості спеціаліста, тривалості курсу і т.д. Тим не менш, це не дає гарантований результат - навіть якщо ви вперто будете проходити курс лікування раз по раз, це не дасть 100% гарантії того, що ви зможете завагітніти. Китайська медицина незвичайна, вона підходить до питання лікування з іншого боку, однак це не диво і ніхто не може обіцяти вам, що все вийде.