Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Бесплодие

У сучасному світі одна з найважливіших проблем - це демографічна криза, і пов'язана вона не тільки з небажанням дорослих людей мати повноцінну сім'ю. Деякі пари не можуть цього зробити, і діагноз для них один - безпліддя.

Безпліддя може мати основу як психологічну, так і фізіологічну - від постійних стресів до серйозних проблем зі здоров'ям у подружжя.

Безпліддя, строго кажучи, це нездатність двох зрілих людей зачати дитину протягом року активного статевого життя без використання будь-яких засобів контрацепції.

Медики поділяють безпліддя на первинне і вторинне. Первинне - це нездатність зачати першу в житті жінки дитину, а вторинне - це нездатність до запліднення, за умови, що вже була як мінімум одна вагітність (навіть якщо вона закінчилася викиднем).

Причин розвитку безпліддя у обох статей безліч - це постійний стрес, погана екологія, низька якість продуктів, шкідливі звички та багато іншого. Але серйозних підстав для того, щоб одному з пари поставили діагноз «безпліддя», всього п'ять:

  • - Проблеми зі спермою - мала концентрація або низька рухливість сперматозоїдів.
  • - Порушення циклу овуляції (дозрівання яйцеклітини).
  • - Непрохідність маткових або фаллопієвих труб.
  • - Патології матки - деформація, вроджені дефекти, рубці після абортів або запалення ендометрія.
  • - Несумісність імунних систем, коли організм жінки атакує сперматозоїди як чужорідні і ворожі клітини.

Чи впливає вік пари на здатність до зачаття?

На це до сих пір немає однозначної відповіді, адже деякі жінки здатні народжувати і в 60 років, а для деяких це стає проблемою ще в 20. Те ж саме стосується і чоловіків, так що складно відповісти точно на це питання. Одне можна сказати з упевненістю - сучасна медицина володіє широким спектром методів, які допоможуть зачати незалежно від віку.