Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Puteshestvija-vo-vremja-beremennosti.jpg

Під час виношування дитини ви повинні слідувати одному простому правилу: вагітність - це не хвороба. І, якщо ви хочете подорожувати, не варто собі в цьому відмовляти. Звичайно, це стосується тільки жінок, які не відчувають труднощів з виношуванням дитини і відчувають себе нормально.

Дуже важливо для подорожей уникати небезпечних місць - як в загальному плані, так і в тому, що стосується інфекцій. Крім того, потрібно правильно планувати маршрут і продумати плани на випадок непередбачених ситуацій.

І, звичайно ж, вагітним не варто подорожувати в поодинці - поруч завжди повинен бути людина, яка буде знати, що робити в разі форс-мажору.

На що звернути увагу?

В першу чергу, на транспорт. Якщо ви збираєтеся в турне на автомобілі або автобусі, обов'язково попросіть у вашого лікаря таблетки від захитування, щоб уникнути неприємних ексцесів.

Якщо ж ви подорожуєте поїздом - не економте на місцях! Це було легко зробити до вагітності, а зараз на першому місці зараз - комфорт, як фізичний, так і психологічний. Ні в якому разі не купуйте квитки в плацкарті, тим більше бічні - нескінченна штовханина і сварки жодним чином не сприяють хорошому відпочинку. Краще вже заплатити трохи більше, але придбати квиток в купе. Постарайтеся купувати квитки заздалегідь - таким чином, ви зможете вибрати місце на нижній полиці. Не варто в вашому положенні, особливо на пізніх термінах, лізти на верхні полиці - це незручно і досить небезпечно для жінки в положенні.

Якщо є можливість, вибирайте літак як транспорт для подорожей, тільки не на останніх термінах.

Куди їхати?

Уникайте країн з кліматом, який сильно відрізняється від звичного - сильна спека або холод погано позначаються на самопочутті, тим більше під час вагітності. Тим більше, що для екзотичних країн часто потрібні щеплення, і не всі з них можна робити вагітним.

Відкладіть також відвідини гірських областей - розріджене повітря не позначиться добре на вашому самопочутті, призведе до постійної втоми і задишки.