Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Коклюш у беременных

Вагітні жінки і мами малюків - це люди, які не мають права хворіти. Однак це все ж іноді відбувається через ослаблення імунітету у жінки, яка виношує дитину. Інфекції отримують шанс проникнути в організм і закріпитися там, а природний захист організму не завжди спрацьовує вчасно. Найбільше «прилипають» до вагітним ті хвороби, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Серед найпідступніших з них - коклюш.

Як він проявляється? Чим загрожує мамі і дитині? На ці питання ми відповімо в даній статті.

Коклюш відноситься до гострих інфекційних захворювань, джерелом якого може стати будь-хто, навіть здоровий носій. Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом, і частіше за все її підхоплюють люди зі зниженим імунітетом - до 90% випадків захворювання в вираженій формі. Часто хворіють діти молодшого і старшого дошкільного віку, у яких ще не повністю сформований імунітет і не вистачає деяких щеплень.

Симптому коклюшу у вагітних

На жаль, це підступне захворювання не обходить стороною і вагітних - через перебудову в організмі у них сильно знижується здатність боротися з інфекціями, і є ймовірність підхопити коклюш. Особливо це стосується жінок, які працюють або часто спілкуються з великою кількістю людей, кожен день бувають в громадському транспорті і т.д. При цьому досить довго ви можете навіть не підозрювати про захворювання - воно розвивається поступово. Ось основні симптоми кашлюку у вагітних:

- Збільшені лімфовузли;

- Легкий кашель, який переходить у важкий;

- висока температура;

- Риніт (закладеність носа);

- Висип.

Напади кашлю бувають настільки сильними, що деякий час хворий не може дихати.

Висип проявляється у вигляді невеликих плям правильної форми, світло-рожевого кольору, і не залишає слідів після зникнення.

Вагітних, які захворіли на кашлюк, обов'язково поміщають в стаціонар, щоб не допустити поширення захворювання, і проводять курс лікування за допомогою спеціально підібраних антибіотиків.

Наслідки

Коклюш, як будь-яка інша інфекційне захворювання, може викликати патології в розвитку плода - від катаракти до серйозного пороку серця або ураження скелета. Найбільша небезпека підстерігає жінок, які хворіють на ранніх стадіях вагітності, це підвищує ризик аномалій розвитку плода майже до 98%. І чим більше термін, тим менше ймовірність, що дитина буде розвиватися неправильно, проте без коректного лікування навіть на пізніх етапах захворювання може призвести до смерті дитини в утробі. Якщо ж коклюш виявлений на ранніх стадіях вагітності, лікарі рекомендують її перервати через високого ризику патологій розвитку і викидня.