Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

166.jpg

Кожна жінка, яка вже ставала щасливою мамою, знає, що в період виношування тіло піддається серйозним змінам, і це сильно впливає на самопочуття. Але не всі зміни видно неозброєному оку. Що ж відбувається з вашим тілом, коли воно стає притулком для малюка?
Змінюється малий таз:
Саме всередині малого тазу розташована матка, так що він відчуває найбільше навантаження. Під час пологів кістки розходяться, щоб дати можливість дитині вийти, а потім сходяться назад. Це можливо завдяки тому, що малий таз складається з 4 кісток, з'єднаних між собою хрящами. Саме еластичність хрящів дозволяє тазу настільки розійтися, що через нього проходить немовля. Це, мабуть, одна з найсерйозніших змін в жіночому тілі.
Збільшується матка:
На початку розвитку ембріона вона важить близько 70 г, а до моменту пологів збільшується до 1 кг. Вона також повернеться в колишню форму через пів року після пологів завдяки скорочувальної здатності її м'язів, і стане розміром з грушу.
Розтягуються м'язи:
Не всі м'язи, а саме тазового дна. Вони підтримують внутрішні органи в правильному положенні, але під час вагітності на них тисне матка, що змушує їх розтягнутися.
Хребет витримує подвійне навантаження:
Саме тому вагітні ходять, трохи відхилившись назад. Це допомагає підтримувати рівновагу хребту, який відчуває навантаження через малюка, зростаючого всередині тіла.
М'язи живота:
Теж сильно розтягуються, щоб вмістити матку з її вмістом. Талія стрункою жінки може збільшитися майже вдвічі - наприклад, з 60 до 110 см. Після пологів ці м'язи також повернуться на місце, і фігура стане колишньою.
Змінюються молочні залози:
До 9 місяці груди серйозно збільшується, готуючись виробляти молоко. Щоб уникнути розчарування через їхню сильно змінену формуу, поки не перестане вироблятися молоко, носите спеціальний підтримуючий бюстгальтер, використовуйте сироватки і крем для підтримки пружності шкіри і не забувайте про зміцнювальі вправи для м'язів грудей. Крім того, для красивого вигляду грудей важлива і правильна постава - намагайтеся не сутулитися, ходити і особливо сидіти з прямою спиною і розслабленими плечима.
Зайва вага:
Всі вагітні кілька додають у вазі. У нормі це - від 10 до 12 кг, з яких близько 4 - це жирові відкладення на животі і ногах. Не намагайтеся скинути їх під час вагітності - це природний захист організму, він накопичує живильні речовини для малюка на випадок голоду. Так задумала сама природа, а їй, як відомо, видніше. Від зайвих кілограмів ви легко позбудетеся після того, як організм повністю відновиться. Можливо, вже через пів року після пологів від цих надлишків не залишиться й сліду, і ви знову будете задоволені своєю фігурою.