Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

20131119528b35adbfa0b.jpg

40-річна жінка мріє народити другу дитину, зачату шляхом ЕКЗ. У неї - остання спроба (ембріони заморожені 6 років тому). Після 2 позаматкових вагітностей цій жінці видалили фаллопієві труби - вона не зможе завагітніти природним шляхом. Але станеться медичне диво.

Спроби зачати Донна і Рой почали 11 років тому, коли Дон було 29. Виявилося, що у неї не було овуляції, тому пара вдалася до ЕКЗ і з другої спроби народився хлопчик Томмі. Коли Дон виповнилося 36, вони знову захотіли дитину з ембріонів, заморожених при першому заплідненні. Однак з 3 спроб 2 закінчилися викиднями, а одна - позаматкової вагітністю.

Доктор Хоруел: «В середньому, кожна 100-я вагітність виявляється позаматкової. Це - серйозна загроза для життя матері, яка повинна бути своєчасно діагностована. Розрив труби провокує рясну кровотечу і крововтрату до 2 з гаком літрів. Якщо не перетиснути трубу і не зашити судини, результат може бути летальним - жінки помирають щороку. Ризик другої позаматкової вагітності - 5-10% ».

Дон: «Це найгірше. На 8 або 9 тижні я пішла на УЗД, і мені повідомили, що вагітність - позаматкова. Довелося зробити аборт. Тоді я сказала, що більше ніколи не буду намагатися завагітніти - ризик того не вартий».

Але Дон знала, що залишилося ще 2 заморожених ембріона. Якщо їх не використовувати - вона ніколи не дізнається, що могло б вийти.

Дон: «У вересні мені стукнуло 40, і я сказала чоловіку: залишилося ще два. Давай спробуємо! Це остання спроба, і, якщо не вийде - у нас вже є Томмі, найчудовіший синочок у світі ».

І їй підсадили 2 ембріона в матку. Шанс на успіх - 18%, і в разі невдачі можна буде здатися. Але через 2 тижні тест на вагітність виявився позитивним, і на першому УЗД пару чекав сюрприз.

Донна: «Лікар сказав:« У вас близнюки, я бачу два серця! »Ми були в шоці. Ніхто не очікував, що приживуться обидва ембріона. Ми знову і знову дивилися на екран - так, точно, там два серця ».

На жаль, тієї ж ночі у Дон відкрилася кровотеча. Багатоплідна вагітність більш ризикована, і частіше закінчується викиднем. Після всього пережитого Донна і Рой страшно злякалися, що їх остання спроба провалилася.

Вони з нетерпінням чекали УЗД, щоб дізнатися про причину кровотечі – чи живі близнюки?

Дон: «Почавши УЗД, лікар сказала: «Добре, що ви прийшли. Після кровотечі картина набагато ясніше - відійшло дещо зайве ». Потім вона помовчала і сказала: «Я бачу третє серце». А потім я лежала в кабінеті і думала - боже мій, ціла трійня! Що ж тепер робити?»

Після імплантації з одного зародка почали формуватися однояйцеві близнюки, а другий продовжував зростати. Їхній старший брат Томмі, якому вже виповнилося 7 років, готувався до зустрічі з трьома братиками або сестричками.

Дон: «Він навіть казав, що діти можуть спати з ним (сміється). Він дуже добрий хлопчик, але я сказала, що йому навряд чи сподобається, коду вночі поряд плакатимуть три малюки ».

На 27 тижні вагітності Дон відправили до лікарні з кровотечею і болями в спині. Боячись передчасних пологів, її лікар, доктор Хоруел, стривожений - він сподівався, що Дон проходить ще хоча б шість тижнів, адже чим раніше народиться трійня, тим вище ризик ускладнень їх здоров'я. У немовлят буде більше шансів на адекватне дихання при правильному і дбайливому догляді - це все, що можна зробити в очікуванні передчасних пологів. Доктору ще належить розібратися, помилкова це тривога або малюки і правда готові народитися. Чим пізніше вони народяться, тим більше їх шанси на нормальний розвиток без інтенсивної терапії і тим менше ризик і менше приводів для хвилювання батькам.

Дон вдалося дотягнути до 32 тижнів - це на 8 тижнів раніше терміну. Відійшли води, і пологи почалися. Їй роблять кесарів розтин, адже сама вона навряд чи зможе народити трійню - потуги можуть бути небезпечні для дітей. У кожного малюка - своя команда медиків, готова до інтенсивної терапії. Вона знадобиться малюкам, адже вони не дозріли мінімум на 6 тижнів, і головна небезпека для них - це інфекції і проблеми з диханням. Незважаючи на уколи стероїдів, які робили медики для зміцнення легенів, ризик все ще високий. Народилися дві дівчинки (однояйцеві близнюки) і хлопчик. Через 4 тижні трійню виписали з лікарні - і в житті батьків настають великі зміни.

Дивно, але ці діти народилися на 7 років пізніше свого брата - Томмі, хоча зачаті були всі одночасно. Вони всі - з однієї партії клітин, але трійня чекала свого народження кілька років.

Дон: «Ми просто щасливчики! У деяких немає і однієї дитини, а у нас - відразу четверо, і всі зачаті шляхом ЕКЗ. Якби не сучасна наука, ми б залишилися бездітними ».