Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

4176871.jpg

Сурогатній мамі під час вагітності не тільки не потрібно відмовлятися від фізичних навантажень, але і необхідно рухатись, підтримуючи здоров'я і добре самопочуття. Крім того, заняття спортом, дозволені доктором, дозволять швидко повернути форму після пологів, що дозволить повернутися до активного життя.

Одними з найбільш корисних і безпечних видів спорту для сурмам можна вважати плавання та аква-аеробіку. З ними ви не тільки задіюєте майже всі групи м'язів, а й зарядитесь гарним настроєм.

Плюси занять у воді:

- Ви не відчуваєте ваги свого тіла, а значить, не навантажуєте зв'язки і суглоби. Можливість легко і вільно рухатися дуже важлива для вправ сурогатної мами.

- Вода позбавляє від напруги і занепокоєння, дарує радість і легкість.

- Організм краще насичується киснем і серце працює активніше, що робить м'язи більш еластичними і пружними, а також покращує загальне самопочуття.

- Знижується навантаження на хребет.

- Спалюються зайві калорії.

- Вода володіє масажним ефектом, що не тільки розслабляє, але і дарує сяйво і еластичність шкірі.

Якщо плід неправильно розташований в матці, вправи у воді можуть допомогти йому перевернутися, щоб пологи пройшли природно і безпечно

 На якому терміні можна займатися?

Показання для таких занять дуже індивідуальні, залежать від безлічі факторів: здоров'я і самопочуття сурмами, її бажання займатися і рекомендацій лікаря. Останнє дуже важливо, бо тільки фахівець може з упевненістю сказати, які фізичні навантаження вам підходять.

Згідно загальним рекомендаціям, не варто активно займатися в першому триместрі вагітності - це може перешкодити плоду прикріпитися до матки. Другий триместр можна приділити активним заняттям, а третій - дихальним вправам і розслабленню.

Важливо пам'ятати, то головне в тренуваннях - це гарне самопочуття. Не варто відразу братися за активні заняття - почніть з розминки, не прискорюйте занадто сильно темп, не женіться за чужими показниками. Якщо вам некомфортно в басейні, наприклад, стало холодно або ви відчуваєте втому - відразу ж припиніть заняття. Також не слід наїдатися перед заняттям, щоб уникнути дискомфорту.

Починати заняття можна з 1-2 разів на тиждень, поступово вибираючи темп, який вам підходить найбільше. При регулярних відвідинах ви збережете чудесну форму, гарний настрій і самопочуття.