Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Самая известная сурмама

Найвідоміша сурогатна мама, 48-річна британка Керол Хорлок, за своє життя подарувала бездітним парам 13 чудових малюків.

За її словами, це найбільша в світі радість - бачити, як щасливі батьки можуть нарешті взяти на руки свого малюка. Саме тому вона протягом стількох років виконує роль сурогатної мами і дарує парам справжнє сімейне щастя. За словами Керол, їй подобається бути вагітною, і страшно уявити, як повинна відчувати себе жінка, яка хоче, але не може мати дітей.

Вперше вона зважилася стати сурогатною матір'ю в 27 років, прочитавши статтю в газеті. З тих пір вона допомогла безплідним жінкам знайти щастя в особі 8 маленьких дівчаток і 5 хлопчиків (у тому числі однієї трійні). Керол не вимагає нічого від щасливих батьків, крім фото дітей 1 раз на рік, щоб переконатися, що малюки та їхні батьки щасливі.

На даний момент вона живе з коханою людиною (його звуть Пол) на півдні Франції. Вони разом вже 14 років, і, за словами Керол, для неї не було нічого важливіше за підтримку коханої людини і двох її дочок під час виношування дітей для бездітних пар.

«Я повинна зупинитися через вік, але мені б так не хотілося цього робити, - говорить Керол. - Деякі люди запитують мене, як я можу віддавати своїх дітей. Це ж, як біологічна міна. Але я ніколи не погоджувалася це зробити, якщо не бачила, що з моїх замовників вийдуть чудові тата й мами. Ніколи ні про що не шкодувала. Це милі люди, які пройшли через стільки болю, щоб втілити свою мрію. Я знаю, що відчувають жінки, не здатні зачати дитину ».